Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Formule 1-vše okolo ní

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK

Formule 1-vše okolo ní

Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:02
Co si myslíte o F1? sice jsem její velkej fanda,ale podle mě se to tedka jde kapanek zkopce...
A komu fandíte? Jakymu tymu,jezdci?
McLaren rulezz,Räikkönen rulezz:)
HOne strikes again
aw yeah;)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:17
Uplně jistě Mclaren ( už od malička ), je pravda že to ted jde z kopečka... to indianapolis atd... Confused Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:37
nebudete mi veriť,ale ja fandím tiež McLarenu Shocked a to preto že je tam Mercedes Laughing
ale poznám aj človeka ktorý fandí Minardi Laughing

BTW:to bolo hned jasné že bude táto diskusia,ked tu boli Auto/Moto športy,bolo to len otázkou času

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:53
Ferrari je moje láska!!! A nemám rád McLaren zejména kvůli jeho fanouškům!!!::::

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:56
Anonymous napsal:
Ferrari je moje láska!!! A nemám rád McLaren zejména kvůli jeho fanouškům!!!::::


jej že by sa nás niekto bál že sa ani neprihlásil Evil or Very Mad

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:57
ginzo napsal:
Anonymous napsal:
Ferrari je moje láska!!! A nemám rád McLaren zejména kvůli jeho fanouškům!!!::::


jej že by sa nás niekto bál že sa ani neprihlásil Evil or Very Mad


JJ, a stejně to je nejlepší jaká si Schumacher myslí že je hvězda, a nula je to! Mclaren RULEZZZzzz Wink

martin.skala (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 115
Bydliště: okres Klatovy
10 000,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 21:52
Už mě formule přestávali bavit, bylo to o jednom: vždy vyhrál Schumacher a pak se to o ty další místa popralo. Teď je to ale lepší po tej změně těch pravidel Very Happy

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 23. červenec 2005 15:35
ginzo napsal:
nebudete mi veriť,ale ja fandím tiež McLarenu Shocked a to preto že je tam Mercedes Laughing
ale poznám aj človeka ktorý fandí Minardi Laughing
BTW:to bolo hned jasné že bude táto diskusia,ked tu boli Auto/Moto športy,bolo to len otázkou času

Tak uz znas dva Wink Sice primarne fandim McLarenu, ale Minardi si me ziskalo tim, ze se stale drzi "ve hre", i kdyz nadeje na dobre umisteni je temer nulova... To odhodlani ke krasny Smile

pitrisek (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 21

10 000,- VK
Zasláno: so 23. červenec 2005 15:37
Anonymous napsal:
ginzo napsal:
nebudete mi veriť,ale ja fandím tiež McLarenu Shocked a to preto že je tam Mercedes Laughing
ale poznám aj človeka ktorý fandí Minardi Laughing
BTW:to bolo hned jasné že bude táto diskusia,ked tu boli Auto/Moto športy,bolo to len otázkou času

Tak uz znas dva Wink Sice primarne fandim McLarenu, ale Minardi si me ziskalo tim, ze se stale drzi "ve hre", i kdyz nadeje na dobre umisteni je temer nulova... To odhodlani ke krasny Smile

Sakra to jsem byl ja Evil or Very Mad Muj prvni prispevek a zrovna anonymni Confused

T3NK (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 16

10 025,- VK

ToyotaF1 Racing

Zasláno: ne 24. červenec 2005 07:23
CAW lidi tak jsem si to pročet a koukám že to je stajný jako všude Very Happy Ferrari vs. McLaren. No nic já fandim Toyotě od jejího vstupu do F1 a letos jsem se díky příchodu Mika Gascoyna dočkal zlepšení. Musim říct že jsem přivítal změny v pravidlech, protože po pěti letech je zase na co se dívat. Cool

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna