Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Formule 1-vše okolo ní

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 15:00
Mě je to vcelku jedno. Dřív sem fandil Šumachrovi, ale teď už ne, už mě nebaví jak furt vyhrává a ostatní maj smůlu. Letošní sezonu ale už jisto jistě nevyhraje Wink
What's up?

destro (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 075,- VK
Zasláno: ne 16. říjen 2005 10:54
No a tento rok zase mal smolu Mclaren...Myslim ze si viac zasluzili PK ako renault...(take nemyslene vyhlasenia Briatoreho som dlho nevidel...Som zvedavy co bude teraz hovorit na PK ked pred tym vravel ze ot je kravina..)

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 14:40
I když to nerad přiznávám, tak pohár konstruktérů si podle mě právem odnesl Renault. Jejich vozy byly stabilní a tým pracoval týmově. McLaren si ho nezasloužil už jen proto, jaké meli problémy s motory.
Mlč a nic se ti nestane!

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 14:56
dobre. ale ten pohár jezdců si měl odnést kimi... právě kdyby nebyl u meků, tak... Sad
HOne strikes again
aw yeah;)

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 18:57
HOne napsal:
dobre. ale ten pohár jezdců si měl odnést kimi... právě kdyby nebyl u meků, tak... Sad

Je pravda že Kimi jako jezdec byl letos nejlepší, bylo mu to však prd platné. Ale co, stejně to příští sezonu vyhraje opět M. Schumacher a jeho rudé Ferrari Mr. Green

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 19:01
Anonymous napsal:
Je pravda že Kimi jako jezdec byl letos nejlepší, bylo mu to však prd platné. Ale co, stejně to příští sezonu vyhraje opět M. Schumacher a jeho rudé Ferrari Mr. Green

Safra nějak mi blbne prohlížeč, dneska už podruhé jsem se automaticky nepřihlásil. Omlouvám se, to jsem byl já
Mlč a nic se ti nestane!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 1. říjen 2006 11:10
Koukal jste někdo dnesk ráno? Zajímavý závod, ještě zajímavějí budou příští, kdy se rohodne o titulu mistra světa...fandim schumacherovi, aby svojí jezdeckou kariéru zakončil ziskem titulu Smile
Příspěvek upravil 1× krrttek, naposledy po 2. říjen 2006 18:45.

FOXXX (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 110

10 000,- VK
Zasláno: ne 1. říjen 2006 11:15
Byla to paráda Applause
Odjakživa fandím Schumacherovi a až zkončí, tak asi budu přát tomu polákovi, co si teď nemůžu vzpomenout na jeho jméno Brick Wall
Člověk chce jenom jedno - všechno!
Hlupák zůstane celý život hlupákem, ale blbec to vždy někam dotáhne.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: ne 1. říjen 2006 21:30
Toto je Šumákova poslední sezona, tak proč ho nenechat. Kvůli tomu má více fanoušků, kteří by to rádi oslavili mistrovským titulem! Když už si mám vybrat, tak fandím Renaultu a až potom Alfonsovi a Fissichelovi. Loni změna pravidel udělala pěkný bordel (hlavně, že se nemohlo přezouvat), ale letos je to celkem v pohodě, až na to, že po půli šampionátu se začlo taktně hrát pro Ferrari

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 1. říjen 2006 21:56
Já to dokoukal teď na Galaxii...závod pěknej,boj o titul ještě bude taky zajímavej,ale rozhodně teda fandím Alonsovi a Renaultu.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna