Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Formule 1-vše okolo ní

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 2. říjen 2006 15:51
to:ěňa:: šumákova poslední sezona to sice je , ale ať se hraje poctivě a ne s pomocí organizátorů.
šumimu jsem nikdy nefandil. kdysi to byl hakkinenn a teď je to raikonnen. jedu dobu se mi líbil montoya a to obvzlášť po tom, co jako první jezdec f1 předjel v závodě šumiho o jedno kolo
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 4. únor 2014 21:40
Sledujete někdo? Co říkáte na nový vzhled čumáků? Myslím, že v sezoně 2015 to zase zruší, už tak dost fanoušků ubylo
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 18. březen 2014 19:10
Viděli jste tohle video s porovnáním zvuku F1 dřív a teď?
Youtube Video
Přehrát video na YouTube


To je pěkně naprd... Člověk tam akorát sedí jak klaun a jednou za čas vidí rozmazaný fleky, vzum vzum vzum, a zas může čumět akorát na asfalt... d'oh! Jo aha, to se vlastně nezměnilo. Embarassed Shhh
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 20. březen 2014 00:20
No, jako divákovi u televize je mi to celkem fuk, ale je mi jasný, že diváci na tribunách jsou zklamaný. Ten řev má prostě něco do sebe Very Happy
Ale zvuk toho turba, co mají motory v letošní sezoně se mi taky líbí a je slyšet i pištění pneumatik Applause
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 20. březen 2014 22:04
mě to nebaví ani v televizi... koukat jak několik hodin (?) krouží auta na okruhu a akce žádná... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. duben 2014 21:32
f1 je dobrá.... a není to několik hodin, ale jen pár, protože závode se jede max. dvě hodiny. Not Talking vzhled formulí mi vůbec nevadí , ať je jakýkoliv. ale s tím zvukem to fakt stojí za prd. sice říkají, že se to ještě letos změní, ale moc tomu nedávám. a taky zastávám názor, že čím méně elektroniky, tím jsou ty závody zajímavější
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. duben 2014 22:39
Kromě toho, že je to nudný vzum vzum pořád dokolečka taky nechápu ty jejich omezení. Vždyť tak nemůžou vůbec nic. Aspoň o něco zajímavější by podle mě bylo, kdyby pravidla byly volnější a ty závodní chlívy předvedly, jakou techniku umí udělat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. duben 2014 22:42
to by bylo tak o dvou třech týmech. ti ostatní by tam vůbec nemusely být. je to hodně o prachách
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 25. duben 2014 10:04
Spíš jenom o prachách Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 25. duben 2014 11:03
Hmm.. na druhou stranu pokud z těch peněz jde nějaká část třeba do výzkumu lepších motorů, brzd a podobně, tak to má větší smysl než fotbal, protože nakonec se něco z toho může použít i u normálních aut... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auto/Moto sporty
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna