Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Fotáčky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 18. srpen 2008 18:48
ja sem taky nikdy nepremyslel zde nakupovat, jen to beru jako informaci o vyrobku, vzdy nakupuju v internetovem obchode, co ma kamenne zastoupeni, jistota je jistota, treba na takovem cybexu nebo mallu
Zasláno: st 29. říjen 2008 21:38
predem se omlouvam, ze mam dva prispevky za sebou, ale jinak to nejde. Premyslim nad koupi novyho objektivu pro svyho mazla, mam vybranej tenhle, vypada dobre, i cena, ale zatim zadnou recenzi... sem nenasel, skoda http://www.digitalni-videokamery-fotoaparaty.cz/objektivy-tamron/objektivy-se-zoomem/tamron-af-18-270mm-f3-5-6-3-di-ii-vc-12592.html
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 29. duben 2010 20:43
Já poslední dny slintám nad tímhle (i když to je už starší model):
http://www.mironet.cz/canon-powershot-sx200-is--12mpix--12x-zoom--30quot-lcd--hd-video--stabilizace--cerny+dp91011/

Nesehnal by mi ho někdo se zárukou a funkční za tak poloviční cenu? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 29. duben 2010 20:57
Tě schladím: snímač je vzhledem k rozlišení příliš malý, a tak při horších světelných podmínkách budeš mít moře šumu, nebo artefaktů, 12 násobný zoom ručně (ani se stabilizátorem) neudržíš. Kup si radši něco levnějšího.
Za tu cenu bych taky čekal Full HD video.

//A na kompaktu se špatně zaostřuje už při 3x násobným zoomu s fotoaparátem opřeným o podložku se sluníčkem zalezlým za mrakem
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 30. duben 2010 02:53
Když koupim ještě něco levnějšího, tak to bude mít kvalitu obrazu ještě horší, menší zoom, blá blá blá... a hlavně to nebude mít manuální režim. To se mi na tomhle foťáčku líbí. Navíc je do toho úprava firmware, se kterým můžu třeba fotit do RAWu, optickej zoom *při videu a další vychytávky. Chtěl bych ten foťáček i trošku jako hračku a aby z toho lezly nějaký slušný fotky a ne jenom na cvakání nějakých pochybných rozpitých akvarelů (alá panasonic za 3k)

*edit
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy pá 30. duben 2010 11:50.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 30. duben 2010 09:23
Můj názor je, že Canon dělá super zrcadlovky, ale v kompaktech bych se držel trošku nedoceněnýho Panasonicu, který má podle mě v kompaktech vynikající optiku. Akorát to chce taky něco s RAWem, protože obrazový procesory Panasoniců dělají s fotkama šílený věci (doostřování, redukce šumu apod.).
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 30. duben 2010 09:56
Souhlasím s Romulem. Panasonicy fotí hezky, i když firmware dokáže udělat divy. Ta cena není už o moc nižší než u levnějších zrcadlovek, tak bych šel spíš do nich. Obzvlášť chceš-li manuální režim.
Měl jsi někdy v ruce kameru se zapnutým aspoň 10x zoomem? To se nedá udržet Brick Wall . Chce to aspoň položit někam na zítku a každé zmáčknutí tlačítka udělá viditelné vibrace. Ale jak chceš Wink 12x optický zoom je dobrý, 12 MPix, pokud nebudou se šumem nebo rozostřené taky dobré, video jen v HD ja za tu cenu pouze dostatečné (podívej se taky na jeho formát a kompresi, manuální režim vynikající (ale stejně to bude jen parodie na zrcadlovku).
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 30. duben 2010 11:58
No já video zas tak často nenahrávam, aby mi rvalo žíly, že není 1080p. Smile
A já nepatřim k těm, kteří při focení zoomujou jak blázni jenom proto "abych to kolečko použil". Spíš si to tak nějak nacvakam s menším zoomem nebo vůbec nepřiblížený a pak si to případně doořežu doma. Smile A když něco chci už přizoomovat na max, tak mam přece statívek
A abych se přiznal, tak na 12Mpix snad ani fotit nechci, protože to akorát zbytečně zabírá místo a když si pak budu ty fotky prohlížet na monitoru a dávat na Picasu (nebo na facebook Laughing ), tak je mi 12 Mpix stejně na 2 věci Smile
O Panasonicu právě vím, co ty foťáky z fotek dělají za hnusy. Ale zkusim pohledat na internetu, jestli taky nemají nějakej "hack" firmwaru jako Canon.

Problém vidim v tom, že bych chtěl trošku manuálního nastavení, protože bych to měl spíš hlavně jako hraní, ale nic levnýho s manuálem neseženu a protože jsem nezaměstnanej, tak nechci moc rozhazovat... No, uvidim, jeslti seženu práci a za jaký peníze a pak si kdyžtak za odměnu něco koupím Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 18 z 18




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna