Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Fotbal

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 9. říjen 2010 20:35
Tak ještě aby tady nějací trapní sukničkáři dělali bordel, když sem přilezli na návštěvu. To by bylo.. Thumb down!

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 9. říjen 2010 20:44
to je videt jak jsou cesi nevychovani a hloupy, kteri si niceho a nikoho nevazi. Arogance a sobectvi az na prvnim miste. kurva, tohle me vazne dozralo, musel sem to napsat a ty pecane...
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. říjen 2010 09:25
pecane: za to když někam jedou češi, tak jsou slušní a spořádaný, co?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 09:02
Zkrátím to:
Myslete si, že jsem do této kolonky napsala něco tak upřímného od plic, že to musel jenda smazat -
a budete přesně vědět co si o někom myslím.
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 10:34
Aha, to bych si rád přečetl a zasmál se. Laughing Laughing

Mně jen stačí přečíst si, že někdo kdo ten fotbal ani neviděl, tady bude říkat něco ve stylu "jedna bába povídala, že jsme hráli hrozně, tak jsme asi fakt hráli hrozně", a protože ti nějaký sukničkář ukázal šaška pod sukní tak kašleš na naše a budeš fandit radši jim. Wink Však až naši nějak v budoucnu zase uspějí tak se těším, a je mi jasné, jak budeš pyšná a hrdá na naše fotbalisty. Wink

A Skoti předvedli vážně úžasný fotbal, měli třeba asi 2 střely na bránu (my 20), držení míče měli nějakých 35%, už tyto dvě čísla ukazují prostě jak naši hráli hrozně a dělali ostudu, a jaký perfektní fotbal sem hráči ze Skotska přijeli hrát.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 10:53
Už jsem měla to "štěstí" ten zápas vidět. Názor na "schopnosti" našich fotbalistů to však nezměnilo ani v nejmenším.
*
A pokud bys četl pozorně, pokud to umíš, tak bys zjistil, že nekritizuji sportovce, ale vypatlaná paka, která ponižují sport na úroveň pouličních rvaček vymaštěných debilů. A Rozbíjení cizích věcí, chlastání a dělání bordelu považují za hrdinství a projevy vlastenectví.
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 11:07
Aha, ono na ostrovech je to asi jiné což? Nemá cenu o tom diskutovat, Rej Korantejg a Kačer Donald Borhyová o tom nemluví, Bleska/Aha/Šíp/Novinky.cz o tom nepíšou, tak je jasné že česká společnost o skotských "firmách" nic neví, a budou plivat jen na české fanoušky, na které na Nově/v Blesku prostě jednou za týden vytáhnou nějakou špínu.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 11:39
Já nepotřebuji media, abych si udělala názor - já mám tu čest se s nimi setkávat každý týden a mám tu možnost porovnávat. A mám tu čest starat se aby byl ten bordel po nich do rána, než vstanou do práce jejich maminky uklizený.
20 českých fanoušků udělalo za 10 minut větší bordel¨, než několik tisíc skotů za 3 hodiny.
Když tu hrálo někdy loni Irsko, také nebyly problémy.
Proč bych nenapsala, že je za to obdivuji. Zdůrazňuji, že mluvím o fanoušcích, nikoliv o hráčích.
Před 14ti dny Sparta - neskuteční kreténi.
Když jsem sloužila na Hradčanské. Datum už nevím. Baník Ostrava x Sparta. Škoda že jsem tenkrát neměla čas nahrávat co dělají. Měla jsem dost co dělat, aby se nikomu z nich vlastní inteligencí nic nestalo.
Já neposlouchám drby z novin - jsem totiž u toho. A vím co stojí peněz a práce to po těch milovnících sportu, kteří stěží uzvednou půllitr, uklidit. Ale proč by tě zajímalo, že se to platí z daní nás všech? proč by tě zajímalo, kolik lidí kvůli tomu přijde o volný čas klid a nervy. Ty si zařveš, něco rozflákáš a je ti fajn po těle, jaký jsi statečný hrdina a vlastenec. Naši fotbalisti jsou určitě hrdí na to, kdo se k nim hlásí. Užij si to.
Kdyby byli všichni fanoušci takoví, jako ti ze Skotska, tak bych se nebála jít na stadion a vzít tam svého syna.
Varda Elisabeth

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 11:43
Vardo: Ono to je těžký někomu vysvětlovat, že se skotší fanoušci chovali slušně a normálně, když pro dotyčnýho je normální fotbalový chování ukopávání sedaček, vylamování značek a rvaní...
Ale divný je, že mu to nedojde, že se možná fakt chová jak hovado... To pak zas přijde dělat borce, jak musel ležet jakou dobu zpoutanej za to, že vlastně nic nedělal, jen šel a fandil...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 12:56
Ách jo, nemám co dodat. Laughing Ale přeci jen, vážně..

Ty vidíš jak jsou všichni slušní/neslušní někde pod zemí v metru, ale jak to vypadá na tribuně už nevíš že? Že ti, kteří přijedou fandit jsou bezpečně oddělení od ostatních. Wink Takže ty kecy, které každý říká, když se řeší proč jsou české stadiony prázdné, že je to proto, že se tam lidi bojí chodit jsou pro mě neskutečná trapárna a výmluva na to, jak jsou češi líní a radši si sednou doma na prd.el a pustí to svým dětem v televizi.

Obzvlášť v dnešní postižené době Moderního fotbalu, když jsou na stadionech sektory pro teenagery, pro rodiny, pro kuřáky, pro nekuřáky, vytápěné tribuny a nevím ještě jaké další kráviny, si člověk může vybrat a jít si pohodlně sednout na tribunu, koupit klobásu a pití a podívat se na fotbal, a to že každý tým má třeba skupinu, která někde jezdí a dělá bordel se té dotyčné rodiny nemusí vůbec týkat a nemusí ji to zajímat. Kdo chce jít fandit, může jít fandit, kdo se chce jtí jen v klidu podívat, tak má taky možnost, při které se nemůže nic stát. Děti nemám, ale já bych třeba taky holku nevzal do sektoru vlajkonošů, měl bych strach, ale to neznamená že bych měl strach vzít ji na fotbal.

A vůbec, nic o mě skutečně nevíte, v životě jsem na fotbale nic nerozbil, a kdyby jo tak se rozhodně necítím jako hrdina. A policejní buzerace a nepřiměřené zákroky je další kapitola Moderního fotbalu a proti tomu, co se nám poslední dobou stalo už byli učiněné právní kroky a podaná hromadná žaloba, ale to nevíte, nevíte skutečně co se kde stalo, vy vidíte jen ty "hovada".

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Strana 11 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna