Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Fotbal

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 13:24
******ti, kteří přijedou fandit jsou bezpečně oddělení od ostatních. ******

????? Od koho? kdo jsou ti "ostatní" ???? Nepřišli snad fandit všichni ???? A tobě to připadá normální, aby se museli sportovní fanoušci na stadionech bezpečně oddělovat bariérami ????
A v galeriích budou mříže mezi výstavními sály, protože co kdyby se nedejbože obdivovatelé obrazů Mikoláše Alše dostali do ostrého sporu s vyznavači Zdeňka Buriana...

Já chci jít na takový fotbal, ze kterého budu mít dobrý pocit, pobavím se bez ohledu na výsledek. Na fotbal, kde před začátkem i po skončení se budu moct usmát na fanouška druhé strany a pokecat si s ním o tom, že to byl napínavý zápas a zajít si s ním v klidu na pivo.
Takhle se chovali ti tebou tolik opovrhovaní skoti. Když se potkali v metru s českými fanoušky, tak na ně mávali a zdravili je s přátelskými slovy - jako jo čau taky jste na tom stadiony byli? A naši se zmohli na poznámky typu: " hele další kreténi, jak se řekne, že smrdí...?"
Jo styděla jsem se místo nich.
Vím, že jsou na světě horší gangy, co si říkají fanouškové, než ti naši, ale radši bych, kdyby si z nich naši vzor nebrali.
Jsem naivní co?
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 14:37
Varda napsal:
????? Od koho? kdo jsou ti "ostatní" ???? Nepřišli snad fandit všichni ????


Nepřišli fandit všichni, 90% se přišlo posadit a dívat se. Zbytek přišel dělat atmosféru a podporovat aktivně svůj tým. Normální mi to připadá tak na půl, ale aspoň jsou odděleni ti aktivní od těch ostatních, a hlavně jsou sjednocení a jako jeden muž.

To stím pokecáním o zápase s fanouškem druhého týmu by sice bylo hezké, a také by se mi to líbilo, ale v dnešní době asi nemožné. Ale sama víš, že takovéto konfilkty nejsou jen co se fotbalového názoru týče (no v umění a obrazech také ne), ale třeba i v názorech na hudbu, náboženství, sex. orientaci a dalších věcech. V Praze taky moraváky nemají rádi, a to stejné je, když na moravu přijede hrát Praha. Po našich hráčích tady třeba naposledy jak jsem byl v Olomouci létaly kameny, zapalovače, kelímky s pivem a nevím co všechno, jen proto že vyhráli a protože jsou z Prahy, což je podle mě dost smutné, a upozorňuju že předměty nelétaly pouze ze sektoru těch aktivních fans.
Já nikým neopovrhuju (teda někým ano, ale skoti to nejsou), moje reakce byla možná přehnaná, za to se omlouvám. Ono to co jsi napsala o tom, že češi jim chtěli nadávat taky moc nechápu, teda nechápu to na mezinárodní fotbalové scéně, ale pář blbů se prostě najde vždycky všude. Ale každý národ je jiný, to je jasné, a jinak se chová, tím myslím vůči jiným národům.

Ale moje názory jsou ovlivněny tím co jsem zažil, takže asi bohužel společný názor na toto téma tady nemáme šanci najít, ale v žádném případě se tady na anonymním internetu nechci s nikým hádat.
A to ještě říkám rovnou, že česko je v těchto ohledech hodně, ale hodně slabý odvar ze zemí typu Rusko, Brazílie, Polsko nebo území Balkánu a dalšími, kde nejsou zavraždění fanoušči ničím výjmečným.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 11. říjen 2010 17:09
pecanz napsal:
Aha, to bych si rád přečetl a zasmál se. Laughing Laughing

Mně jen stačí přečíst si, že někdo kdo ten fotbal ani neviděl, tady bude říkat něco ve stylu "jedna bába povídala, že jsme hráli hrozně, tak jsme asi fakt hráli hrozně", a protože ti nějaký sukničkář ukázal šaška pod sukní tak kašleš na naše a budeš fandit radši jim. Wink Však až naši nějak v budoucnu zase uspějí tak se těším, a je mi jasné, jak budeš pyšná a hrdá na naše fotbalisty. Wink

A Skoti předvedli vážně úžasný fotbal, měli třeba asi 2 střely na bránu (my 20), držení míče měli nějakých 35%, už tyto dvě čísla ukazují prostě jak naši hráli hrozně a dělali ostudu, a jaký perfektní fotbal sem hráči ze Skotska přijeli hrát.


akorat tady nejde primarne o fotbal jako takovej, ale o fanosuky a o kvalitni ceske povaze. My sme proste neandrtalci co se tyce fotbalu, jak hry, tak fans. To s tim jak jsi psal o fotbalu(uz jenom toto je pro me dost divny slovo, protoze u nas se fotbal nehraje, maximalne kopana respektive nakopavana), ze lidi nechodi na stadiony neni dano jen tim, ze fanousci jsou zlobivy, ale vypovida to i o kvalite predvadene hry. Proto pokud na fotbal, jedine zahranici. Fanousci jsou kapitola sama o sobe, ja se treba na zapas bat jit nemusim, ale vidim a slysim to mezi lidima snad skoro vsude, ze maji strach tam chodit, protoze vi, nebo tusi co se tam deje(jde teda hlavne o derby, coz jsou ale na druhou stranu zajimavejsi zapasy co se tyce hry), proto jsou stadiony temer prazdne. Nekdo si stezuje ze jsou fans neslusni(to je podle myho kravina, pac pred hooodne lety, kdy jsem se jeste valel tatovi v pytlu se rvalo stejne neslusne, spis i hur), spis je to o bordelu co se deje okolo. Nemam rad chuligany, je to banda idiotu, bezmozku. Protoze nikdo, kdo ma mozek by na takovou "pi.ovinu" neprisel a ani ho to nenapadlo.

Kdyz vezmu srovnani s Kometou(vim, nekomu se to libit jiste nebude, ale na to ja prdim). Kdyz jsem zacal chodit, tak tam byla taky banda blbecku, vecne zahazenej led vsim moznym, bitky byly skoro na kazdym utkani, jak s ostrahou, tak s taborem hosti. Pak prisla skupina lidi, kteri to chteli nekam dotahnout a stahli s tim celej kotel. Pote se obcas nekdo nasel, kdo neco hodil na led, nebo si z nekym neco zacal. Jenze sila davu je nepredstavitelna a kdyz je to vec pozitivni, jde to jeste lepe. Dotycny dostal za ouska(fakt je ze jednoho odvezla sanitka), jenze lidi to vidi a pro priste si to sakra rozmysli, jestli neco podobnyho udelaji. Ted panuje na zapasech luxusni atmosfera bez jakehokoli konfliktu s nadhernou atmosferou(sprosty rvani k tomu patri, jde o adrenalin o davovy nadseni, ale samozrejme v mezich), derby se bere ostreji, ale jen v ramci pokriku, choralu, nic vic, nic min. A co jsem slysel od stariku, tak co se delo pred dvaceti lety je ted slabej odvarek. Lidem se to libi, tolik decek sem snad na zadnym jinym utkani v nicem nevidel a kazdej odchazi spokojenej(jasne, vzdycky se najde nakej rejpal) Ale vsichni fungujeme jako jeden tym a nikdo s tim nema problem, za tu ostudu to nestoji, mame lepsi argumenty, nez agresivitu. V anglii bys vytrhl jednu sedacku a mel bys dozivotni zakaz na fotbal v cele anglii. Tady? Hrej si dal... a to je ta chyba, dalsi je neucta, arogance a podobny negativni vlastnosti
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 22. listopad 2010 18:20
Dneska derby a supr zápas Brno-Baník, u vstupů takové manévry že sa na to půlka ultras a těch jak vy říkáte "chuligánů" vysrala a stejně je tam sotva 2000 lidí! Tak kde jsou ty rodiny s děckama a vardy se synama, kteří tam nechodí kvůli těm zlým fanouškům? Laughing Laughing

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 23. listopad 2010 16:06
byník vyhrál nad brnem 2:0. že by to fakt bylo tím trenérem? Angel
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 23. listopad 2010 21:13
Ivanku kamaráde 2.. takhle kdyby to komentovali celý, tak se na ten českej fotbal dá dokonce dívat i v telce.. řežu se smíchy od začátku jako. Mr. Green Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 23. listopad 2010 21:41
Doufám, že za tohle ten zero Bosák dostane padáka od Otoša Černého podobně jak Záhlavová. Dance Pray Smile

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 23. listopad 2010 21:55
Podle mě se tam takhle baví ale všichni.. stejně jako v hokeji Zárubovi jednou zapomněli vypnout mikrofon a taky tam něco řekl..
Tam podle mě normálně běžel přestávkovej program a pak někdo vzal tyhle záběry a dal je na internet.. To by jim snad někdo něco do pár vteřin řekl, že mají zaplý mikrofony a nenechají to běžet 6 a půl minuty v kuse..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 24. listopad 2010 04:48
bahodou me se to libi, maji pravdu naprosto ve vsem, zadny lzi a snusky nesmyslu, ale rozhovor, sice ne uplne na urovni vyjadrovanim, ale obsahem urcite
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 24. listopad 2010 08:38
Neznám tipovani.cz, ale řekl bych, že jestli tam mají přenosy, tak si vzali normální stream ze stadionu od ČT, jenže o přestávce nepřepnuli do studia...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Strana 12 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna