Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

FREE SW

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 20. únor 2010 19:00
jen teda po nainstalování neobsahuje databázi, ta se stahuje a má asi 30MB.. další updaty pár kB
Zasláno: ne 10. červenec 2011 22:31
tak po dnešním boji s mediamonkey jsem mu rozhodl o osudu - letěl z pc takovým fofrem, že za sebou sotva stihl smazat bordel... Mr. Green

nahradil ho perfektní přehrávač - Foobar2000 se skinem http://tedgo.deviantart.com/art/DarkOne-v3-0-1-187628705

Výhoda toho je, že stačí nainstalovat a spustit foobar, pak ho vypnout a spustit instalačku od toho skinu a všechno se nainstaluje samo Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2011 23:09
Zbytečně velký. Lepší je AIMP. Skin už má v základu vyhovující a nemusí se nic měnit. Nepotřebuji mít zobrazený cover a knihovnu souboru, podporuje drag&drop (můj způsob pouštění), umí scrobbovat na last.fm, má equalizér atd.
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2011 23:14
AIMP spadá do kategorie winamp clone a to pro mě spadá do kategorie Zbytečně velký a neohrabaný. Mimo to je to pořád jen přehrávač + něco jako hudební knihovna, foobar je kompletní hudební archiv.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:08
Jsem asi staromódní, ale pořád používám Winamp.. Smile
Co to je hudební archiv? Osobně si hudbu třídím do složek podle žánrů, interpretů a alb... Nepoužívám ani tu knihovnu ve winampu... Taky všechno spouštím přes drag&drop do playlistu.. Smile Jinak nechápu na co je LivArtovi hudební archiv, když stejně poslouchá pořád jen AC/DC a občas nějakej ten Visací Zámek.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:14
pipa: že si to třídím třeba i podle roku, žánru....
Zasláno: pá 3. listopad 2017 14:54
V poslední době, když mě něco na*ere, je to zpravidla opensource, nejčastěji Firefox (fonty k ničemu, mizerně vyhlazený, je to pomalý, prostě bída).
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 9 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna