Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Gambrinus liga.

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Gambrinus liga.

Zasláno: so 30. červenec 2005 17:44
Tak za 7 dní nám to začíná.
Těšíte se na Gambrinus ligu???
Já teda mega moc hodně... Mr. Green
a co vy???
Wink

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:24
Já se rozhodně těším, hlavně su zvědavej co letos bude předvádět Brno, mohli by udělat aspoň to osmý místo, ale stejně se zase budou zachraňovat, voni začnou hrát jenom, když jim teče do bot. Jinak na mistra vidím Spartu, sice nemaj v týmu zrovna nějaký hvězdy, ale jinak maj asi nejlepší tým...mohl by se zase vyšvihnout někdo z Moravy, ale nenapadá mě kdo...ani Baník už není co býval...takže asi takhle...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:29
Hmm, Baník býval super ale potom si myslel že když je mistr tak že už má na každého ale to se škaredě spletl. Ale potom to nejvíc posrali tím, že rozprodali všecky jeho hvězdy, kdoví kde by ted byl baníček kdyby měl Heinze, Matušovice a spol... Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:41
Těšim se hoši, ve Škodovce prodávají vždycky pemanentky na celou sezónu za velice výborné ceny, já už permici mám a dokonce zadáčko Razz Very Happy

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:43
Mark Pawl napsal:
Těšim se hoši, ve Škodovce prodávají vždycky pemanentky na celou sezónu za velice výborné ceny, já už permici mám a dokonce zadáčko Razz Very Happy


Já chci taky Mr. Green ale potřeboval bych tu permici i s dovozem na místo utkání Mr. Green Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 10:02
Darth PZ napsal:
Mark Pawl napsal:
Těšim se hoši, ve Škodovce prodávají vždycky pemanentky na celou sezónu za velice výborné ceny, já už permici mám a dokonce zadáčko Razz Very Happy


Já chci taky Mr. Green ale potřeboval bych tu permici i s dovozem na místo utkání Mr. Green Wink

Hehe, já tam chodim jen když mám volno, tak se vždycky stav a já ti ji pučim Very Happy

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 12:07
Darth PZ napsal:
Hmm, Baník býval super ale potom si myslel že když je mistr tak že už má na každého ale to se škaredě spletl. Ale potom to nejvíc posrali tím, že rozprodali všecky jeho hvězdy, kdoví kde by ted byl baníček kdyby měl Heinze, Matušovice a spol... Wink


Je jasný, kdyby měl Heinza, Bolfa nebo Matušoviča, tak by se asi pral se Spartou o titul, jenže prachy sou prachy a za takový hráče nejsou malý, tak se nedivím, že je střelil.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 16:18
JJ stejně to neni pěkné, že jen za cenu že budou mít velké prachy tak prodají nejlepší hráče. To je jisté že budou prohrávat a nebudou mít žádnou šanci na titul. A k čemu jsou prachy když skoro nic nehrají... Vždyt baník v žádné krizi nebyl aby musel prodat hráče. Rolling Eyes

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 17:47
Darth PZ napsal:
JJ stejně to neni pěkné, že jen za cenu že budou mít velké prachy tak prodají nejlepší hráče. To je jisté že budou prohrávat a nebudou mít žádnou šanci na titul. A k čemu jsou prachy když skoro nic nehrají... Vždyt baník v žádné krizi nebyl aby musel prodat hráče. Rolling Eyes


Má to tak trochu prvky Sparťanské politiky, levně nakoupit-draze prodat, ale na to Baník zatím nezvládá...a kdo ví jestli někdy bude...každopádně pravdou je, že se zvedli a nehrajou jak dřív kolem 12. místa..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 16:27
Tak sem zjistil že já první kolo totálně proseru Crying or Very sad jedu totiž na dovolenou... Crying or Very sad

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna