Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

GCzII Tools - Jendovy pomůcky na geocaching

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2011 21:30
Zdrojáky ke svýmu programu jsem nechal v práci, tak teď přes Vánoce nemůžu hrabat v nich. Ale napadla mě lepší věc. Smile Zkusit dostat to jediný, co mě schází, přímo do c:geo. Zkusím vymyslet ty offline statický mapy s aktuální pozicí
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2011 22:02
no jo, c:geo je teď vlastně opensource.. Smile

statický mapy s tečkou kde jsem a druhou tečkou kde je keška by byly super.. Smile jakýsy statický mapy v c:geo jsou, ale neukazuje se tam poloha uživatele ani kešky.. Sad

P.S. je normální, že se mi v Androidu nechce načíst GPSka? Respektive načte se, ale trvá to minutu nebo i dýl... Naposledy jsem kešku našel ještě dřív, než se vůbec v c:geo načetla GPS.. Very Happy tipuju, že na WM za ten rychlej fix mohla asi quick qps, nebo co to tam bylo, jen se divím, že něco takovýho nemá i Android.. Think (nebo má, ale není to jen v mé romce? )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2011 22:11
android má a-gps rovnou v systému
Dobrý je si zkontrolovat gps.conf (jsou na to i programy), jestli si třeba nestahuješ a-gps data pro čínu třeba.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2011 22:13
Nevím, jak funguje to AGPS v Androidu, ale když si stáhneš aplikaci GPS Status, připojíš se k internetu, a zapneš ten program, tak by to mělo napsat, že AGPS data byla stažena. V levým dolním rohu pak máš napsáno, kolik dní jsou stažený data starý. Případně jde v menu zalovit a stáhnout ty data ručně.

Jinak v tom kódu od c:geo jsem už zjistil, jak to ty mapy vykresluje, akorát fakt netuším, odkud vytáhnu jejich souřadnice a zoom. Což je to nejdůležitější, co potřebuju Smile
Zasláno: čt 29. prosinec 2011 23:12
Povedlo se mi to tam dostat. Teď to jenom nějak pořádně udělat do layoutu, vymyslet lepší ikonku než červený kolečko a hurá! Smile
Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Bob.99 (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 23. leden 2012 21:55
Zdravím,
používám GCzII v offline režimu s předem vygenerovaným gpx souborem z Geogetu. Zajímalo by mě jestli jde dohrát mapu na pozadí bez přístupu telefonu na internet? Díky za odpověď.

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 17. březen 2012 19:58
Ahoj, asi budu za vola, ale nemuzu najit format souradnic, ktery by mi to schroustalo. Na vse co mne napadlo, mi to pise spatny format souradnic. Embarassed

Anonymní (0)





0,- VK

Spatny format souradnic

Zasláno: so 30. červen 2012 14:47
Mne pomohla az zmena Mistnich nastaveni na English (US). Pravdepodobne je to problem s desetinnou carkou nebo oddelovacem tisicu... Pote uz vse v poradku.

MK3

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 14 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna