Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Gentleman

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK

Gentleman

Zasláno: so 3. únor 2007 13:31
Otazka jasna-čo si myslite o tomto type mužov ?
V takom 19.storoči to bol každy druhy,ale dnes ?
Spravate sa "gentlemansky" ?
Bežite pmôcť s taškou aj neznamej žene,ale ktora nema trojky ? Slinták

A opište aj nejaky svoj veľky gent. skutok Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 13:41
Nevim jestli se tomu da rict gentl. skutek ale jedna holka bude nosit korzet a jeji kluk ji rekl ze je mrzak a ze kvuli tomu s ni nebude chodit, tak sem ji uklidnil a rekl sem ji ze az toho kluka nekde potkam tak mu rozbiju hubu, no a takhle sme si nejak psali az se do mne zamilovala a ja s ni chodim furt

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 14:14
já se snažím chovat jako gentleman, holky neobtěžuji jako 95% kluků od nás ze třídy ale naopak se jich zastávám.... Evil or Very Mad kluci od nás jsou jen sexuchtivý prasata Evil or Very Mad proto mně mají holky rády Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 14:15
Jo to mas pravdu, snazim se delat neco podobneho

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 14:38
prostě nechápu, 4 kluci jdou na jednu holku, dva ji chytnou a jeden ošahává a poslední jí třeba něco vezme a nechce jí to dát...když to vidim tak jim řeknu, ať jdou někam a vzhledem k tomu,že mám autoritu tak toho nechaj....

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 15:27
Taky jsem patřil mezi ty, co takovými akcemi opovrhovali. Naštěstí mě už tyhle homosexuální myšlenky přešly. Mr. Green
Teď vážně. Jsem ujetej na dodržování společenských pravidel (aspoň většinou) a snažím se je dodržovat. Jako do dveří vpustit ženu jako první, do schodů jdu za ženou, ze schodů před ní (spousta lidí si myslí, že je to špatně). Nedávno jsem jedné starší paní vysvětlil, jak se dozví aktuální zůstatek na Pardubické kartě. Pak mi moc děkovala, že prý není zvyklá, že s ní lidi v mém věku jednají tak pěkně. To nechápu. Měl jsem za to, že je to běžná věc. Jednou jsem se zastal holky, kterou fackoval její kluk. To už víckrát neudělám, protože se do mě pustila ta kráva. Mlátila do mě, sprostě mi nadávala a chtěla na mě zavolat policajty. A to jsem toho kluka jen odstrčil a řekl mu, ať se vzpamatuje a nechá toho. d'oh!
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 16:05
Já jsem na tom podobně jak Bugi.Snažím se dodržovat určitá společenská pravidla.Neberu to jako,že NĚCO dělám,je to pro mě samozřejmost.Holek se zastanu...když vidím,že sa na holku někdo lepí nebo jí obtěžuje a jí se to evidentně nelíbí,tak se do toho "vložím".Většinou poděkuje a usměje se (a za to to přece stojí Wink ).S takouvou reakcí jako Bugi jsem se naštěstí ještě nesetkal.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 18:09
Jako Norton.. a má to i svý výhody, takhle jsem sbalil jednu fajn holku, na gentlemanství.
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 19:18
jj holky to oceňují, mne učitelka pochválila, že jako jediný kluk jsem zůstal zvedat ve třídě židličky, všichni kluci zmizeli a zbylo jen pár holek......kluci od nás jsou fakt magoři d'oh!

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 19:32
no snažím se chovat jako gentleman, ale stejně jsem sexuchtivý prase Mr. Green ale ošahávám, jen když mi je dovoleno Laughing
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna