Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Geocaching

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 116, 117, 118  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 2. říjen 2011 23:17
Tak tenhle týden ve středu - nalezena 1 ze 3. Asi fakt mám nevidoucí oči Mr. Green . Ale zas na druhou stranu, jedna měla být někde u několik stovek metrů dlouhého plotu a GPSka mi pořád skákala 5 metrů sem a tam a druhá někde na stromu...
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 5. říjen 2011 17:23
Tak v místě nového bydliště už mám dvě kešky Mr. Green jednu odlovenou před měsícem s maminkou, jednu v pondělí s Jirkou_CV a dneska jdeme s Jiřím na další Mr. Green Nemohu si je ale zalogovat protože můj kamarád Vodafone se svým 3GB FUPem pro mobilní internet mi to dovolí až 16.10. Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. říjen 2011 15:25
Vždyť naprosto to samý psali nedávno (akorát tam tuším byl Beroun) Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 27. říjen 2011 23:49
tu tiež už fízli niečo vyčmuchali Very Happy dokonca v petržalke bola reportáž že keša bola akože uschovna pre fetakov na vymenu drog Very HappyVery Happy
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2011 22:46
hele, to GCzII už jako nikdo nevyvíjí? poslední verze je tam z 1.7.2011 a ta mi nějak nechce stahovat nový kešky (zase nějaký změny na GC.com)... no asi budu muset používat Jeníkův prográmek na stahování kešek.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2011 22:55
Jo, to je jeden z důvodů, proč ten program dělam, že GCzII se aktualizuje po dlouhý době. Ten Tom, co GCzII vyvíjel, už má hodně dlouhou dobu telefon s Androidem, tak GCzII nevyvíjí, akorát občas udělá nějakou aktualizaci, aby to jelo na po změnách na GC.com. A od poslední aktualizace s tím nic nedělal.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

ViKoCZ (0)
Anonymní




0,- VK

Spoily

Zasláno: ne 6. listopad 2011 01:42
BunGee napsal:
fakt nikdo dalsi netusi? Je to pro me dost dulezity, kdo to vylusti ma u me bludistaka:o)


tohle resit verejne na forech je opravdu velka ostuda a doufam ze nejsi takovej ignorat, ale jenom si to neuvedomujes. nejde o to, ze se sam pripravujes o zazitek z lusteni, ale hlavne tak celou kes degradujes jenom kvuli vlastni neschopnosti. PODOBNE DOTAZY NEPATRI DO FORA!!! jestli potrebujes poradit, obrat se na autora, v horsim pripade pres soukrome zpravy na kamarady nebo uspesne lustitele.
prestan kazit zabavu vsem ostatnim. a hlavne nepis ze kdo nechce si to nemusi cist...

ViKoCZ (0)
Anonymní




0,- VK

Re: Spoily

Zasláno: ne 6. listopad 2011 01:45
ViKoCZ napsal:
BunGee napsal:
fakt nikdo dalsi netusi? Je to pro me dost dulezity, kdo to vylusti ma u me bludistaka:o)


tohle resit verejne na forech je opravdu velka ostuda a doufam ze nejsi takovej ignorat, ale jenom si to neuvedomujes. nejde o to, ze se sam pripravujes o zazitek z lusteni, ale hlavne tak celou kes degradujes jenom kvuli vlastni neschopnosti. PODOBNE DOTAZY NEPATRI DO FORA!!! jestli potrebujes poradit, obrat se na autora, v horsim pripade pres soukrome zpravy na kamarady nebo uspesne lustitele.
prestan kazit zabavu vsem ostatnim. a hlavne nepis ze kdo nechce si to nemusi cist...


ha, tak sem se rozrusil, kdyz sem narazil na ten prispevek, ze sem nekoukl jak je starej. no, ale i po dvou letech plati ze to na forum neplati Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 18. únor 2012 21:28
To jsem jenom tak slepej nebo fakt na tý nový Geocaching mapě nejsou Google Maps? Jestli jsou, tak jsem si je tam právě zbytečně nahackoval Very Happy
Ještě musím vymyslet to filtrování kešek Shhh
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 88 z 118




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna