Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Geocaching

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 116, 117, 118  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 2. duben 2017 00:09
No, presne na to ja PQ vzdycky pouzival. Vetsinou jsem si je teda generoval okamzite.
Melo by tam byt (driv teda bylo) i preview, myslim teda ze to je az kdyz to ulozis. Pak mas u PQ neco jako preview on map.

Nejpravdepodobnejsi je ze jsi neco zapomnel zadat.. max vzdalenost, typy kesi.. je tam toho vic co to mohlo zpusobit Smile
Clovek by skoro cekal ze tam na to budou mit kontroly, ale u Groundspeaku je to marny Mr. Green

To planovane stahovani kesek jsem pouzival ve spojeni s geogetem, na pravidelnou aktualizaci castych lokalit a hlavne vlastnich nalezu pro statistiky
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 2. duben 2017 10:39
Preview tam je, normálně jsem si to zobrazil na mapě i jako výsledek hledání.
Tak já nevím, zkusím to ještě prohlídnout.
//nahoře úplně první volba jsou zatržítka dní a pod tím, že to chci generovat v ty dny jedenkrát / že to chci generovat v ty dny každý týden / že to chci vygenerovat jednou. Tak tam je potřeba vybrat, že to chci jednou a zaškrtnout dnešní den a pak to přijde hned do mailu (aspoň ta moje malá PQ o 50 keších) a dá se to stáhnout.

Dokonce jsem našel, že by c:geo mělo umět PQ stahovat z toho výsledku hledání (asi když máš nastavený PQ, ale není vygenerováno GPX), ale nenašel jsem, kde je ta volba schovaná.
//Tak už jsem to našel. Dokonce jsem na to včera koukal. Ona se ta volba v českým c:geo jmenuje "Databázové požadavky" d'oh! A tam je tlačítko, že to chci zobrazit jako výsledek hledání a když je vygenerováno, tak je tam rovnou možnost to stáhnout a uložit do DB.

edit 3.4.: AHA! Už to chápu, proč někteří lidi říkají, že jsou Groundspeak pičusové. Atributy se mi do těch PQ podařilo dostat volbou vyšší verze GPX v nastavení. Ale do Pocket Query se nijak neukládají obrázky. Když je člověk v terénu a keška má třeba fotohint, nebo je to třeba letterbox, která se podle obrázků loví, tak smůla. Obrázky nejsou. Lidi se na to v diskusích ptají už víc než 10 let... d'oh!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 5. červenec 2017 20:20
Dnes to bylo náročné, lezli jsme po horách a navštívili pět tisícovek. Very Happy

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 6. červenec 2017 22:12
S takovou budeš muset za chvíli slézat osmitisícovky! Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 27. listopad 2017 15:24
V zemi kde působí Islámský stát není geocaching žádná sranda, měli štěstí, že je tam nezastřelili...
https://www.novinky.cz/krimi/456019-ceska-rodina-byla-v-tunisku-zadrzena-kvuli-podezreni-z-terorismu.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 10. březen 2018 19:14
Tahle keš trochu přerostla i s obsahem. Mr. Green

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 10. březen 2018 19:41
Musim rict ze ti to moc slusi Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 10. březen 2018 22:37
Co se ti nelíbí, ty módní policie? Mr. Green Normální kešková výbava. Vcelku slušně oblečen, ale jde se skrz potok... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 18. březen 2018 01:06
TB5KJVG - Trackovatelný pivní tácek? Pobavilo Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. květen 2018 20:33
Hurá, po 8 nebo kolika letech keškování (podle toho, jak se to počítá) mám dnes první FTF a ani jsme se o nic takového nesnažili. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 113 z 118




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna