Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Geocaching

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 116, 117, 118  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2016 02:22
tak když jich dáš tolik denně, tak se nemůžeš divit... Very Happy
heh, podobnou kešku tu máme taky... musí se do díry v zemi nalít voda a keška vyplave navrch... akorát je potřeba 10 litrů vody a potok nikde není a autem se tam člověk nedostane... takže s odlovem čekám... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 3. duben 2016 10:03
btw. teď mě napadlo, že to držení dír prstama se da lehce ochcat třeba lepící páskou... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2016 10:44
Tak lepící páska a kanystr vody mě napadly hned, ale takový věci sebou normálně nevozíme. Very Happy
A pak taky v listingu té naší bylo, že se to dá lovit i v jednom člověku, ale nevidí to rád. Smile

Jinak včera jich přibylo 12 a některý zase byly hezký.
Třeba jedna se sestávala z dřevěné budky, ve které bylo 16 šuplíků a v každým šuplíku byla filmová krabička nebo krabička od tictacu a v tom papírek s nějakým vtipem nebo "ty jo, skoro, ale tady to není"... A největší fór byl v tom, že ani v jednom šuplíku ta keška nebyla. Very Happy Byla schovaná pod kusem dřeva pod těmi šuplíky, které vypadalo, že se nedá sundat, protože je přišroubované.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2016 18:02
heh, něco podobného jsem kdysi taky viděl... a lidi vesele logovali na ty papírky "tady nic není" a nebo si tam vložili papír svůj... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 4. duben 2016 11:03
Hurá, včera jsem zalogoval 38 keší a už mi nic nechybí. Od teď budu logovat rovnou. Hand

Jiná víkendová keš byla dřevěnou bednou 20x20x20 cm pověšenou na stromě s nápisem "tento objekt spravují lesy ČR" a zámkem.
Po chvíli ohledávání jsem objevil, že štítek lesy ČR je přimagnetovaný a pod ním klíč.
Tak otevřeme a vevnitř velikonoční vejce, králíci, kuřátka... ale logbook nikde. V listingu poznámka, že nejdůležitější na keši je najít logbook a bez zápisu se logy mažou.
Tak jsme asi půl hodiny prohlíželi budku i okolí a logbook nikde...
Nakonec Hanka zjistila, že jedno z malých vajíček nalepených na stěně budky je volné. Tak jsem zapáčil, vajíčko vyskočilo a v něm schovaná nanokeš s logbookem. Applause
Pěkně vymyšlené. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. duben 2016 23:10
heh, něco podobného jsem našel minulý rok na podzim
Obrázek
logbook nikde....
a nakonec... uvnitř spongeboba... Very Happy
Obrázek
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 10. prosinec 2016 23:13
Hele, oni změnili mapu, ikonky kešek vypadají jinak. Jsou ještě hůř vidět, za to jsou obrovský... Smile

Trochu zvýraznit se to v Chromu/Vivaldi dá přes Stylish tímhle:
kód:
.leaflet-layer[style$="z-index: 99;"] {
    -webkit-filter: brightness(0.87) contrast(130%);
}
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 11. prosinec 2016 21:20
už jsem myslel, že sem píšeš, že jsi ulovil všechny kešky v ČR... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 16. březen 2017 20:17
Akce na roční premium účet za 15 € (po roce se to automaticky obnoví za plnou cenu 30 €, pokud nezrušíte)
https://payments.geocaching.com/promotion/spring2017
Dnes ten odkaz byl na twitteru Locusu, povedlo se mi vygooglit nějakou diskusi na GC.com, kde píšou, že akce platí do 23. dubna a můžou ji využít i současní premium uživatelé, kterým premium do toho data skončí (tzn aktivují si to až budou základní uživatelé).
Zasláno: so 1. duben 2017 22:47
Vysvětlí mi někdo, jak mají fungovat ty Pocket Queries? Myslel jsem vždycky, že je to prostě hromadný stahování kešek, ale dnes jsem koukal, že je tam plánování, na každý den v týdnu a výsledek prý vždycky přijde mailem. Tak jsem si zadal jednorázovou query s maximem 50 keší od zadaných souřadnic a nic se nestalo. Je tam napsaná v seznamu, že se to nastavení uložilo, ale nic mi ani do mailu nepřišlo. Někde jsem tam četl, že je to podle zátěže serverů a jsou nějaké fronty na generování těch query, ale když mi takováhle maličká nepřijde ani za půl dne, tak mi to přijde jak funkce naprosto k ničemu, obzvlášt, když obvykle vyberu cíl výletu, stáhnu kešky a okamžitě vyrážím...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 112 z 118




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna