Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Geocaching

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 116, 117, 118  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 3. září 2015 13:09
Drive-in autobusem? to tu ještě nebylo! Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. září 2015 14:19
Ale bylo... Twisted Evil
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 4. září 2015 10:48
Ten pán dostal infarkt a zemřel. Tím se stala ta nehoda. Bývalý kolega. Sad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. září 2015 21:40
Kdybych chtěl do geocaching map enhancements dostat šikmé mapy z Googlu, tak to bych chtěl asi moc, co? Very Happy
jinak znáte http://project-gc.com/ ?já to používám už delší dobu na statistiky na profilu a teď se tam objevila mapa kešek...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 26. říjen 2015 12:07
Ty mapy seznamu na GC.com, co jsem dával, zatím fungují, každopádně Seznam teď udělal drobnou změnu. Turistická a cykloturistická mapa jsou teď jeden mapový podklad a na té mapě je teď nejen ČR, ale i celý svět.

Kód tohohle mapového podkladu pro Geocaching Map Enhancemens je následující:
kód:
{"alt":"Mapy.cz - turistická","tileUrl":"http://m{s}.mapserver.mapy.cz/wturist-m/{z}-{x}-{y}", "subdomains":"1234", "minZoom":3, "maxZoom": 18, "attribution": "Mapy.cz" }

Jak jsem psal, ty původní zatím ještě fungují, ale není na nich celý svět.
Zasláno: ne 17. leden 2016 22:07
Kdysi jsem tady psal, jak si na mapu na GC zobrazit i ikonky pro premium kešky, když nejste premium...
Tak jsem si to dnes ještě vylepšil. Za pomoci trochu kouzel s CSS filtry jde ty kešky odlišit od normálních. Smile
Obrázek
Stačí ve FF do User Style Manageru zadat něco jako toto:
kód:
@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);
@-moz-document url-prefix('https://www.geocaching.com/map/') {
    .leaflet-layer[style$="opacity: 0.4;"] img {
        filter: invert(100%) hue-rotate(180deg) brightness(.7) contrast(250%) !important;
        opacity: .75 !important;
    }
}

V Chrome to bude asi se Stylish podobný, jen bude pravděpodobně něco jinýho místo @-moz-document...

Původní příspěvek s tím trikem:


jenda^^ napsal:
Zajímavé, když jste na GC.com odhlášení, jsou na mapě vidět komplet všechny keše. Když se přihlásíte a nemáte premium, tak z mapy zmizí premium kešky.
Takže když máte skript Geocaching Map Enhancements, můžete si do něj přidat tenhle mapová podklad, tím se vám ve výběru map objeví zatržítko, které zobrazí poloprůhledně premium keše.
kód:
{"alt":"Geocaching Premium","tileUrl":"http://tiles02.geocaching.com/map.png?x={x}&y={y}&z={z}", "minZoom":6, "maxZoom": 15, "attribution": "GC.com", "overlay":true, "opacity": 0.4 }

Obrázek
Nevýhoda je v tom, že se na ty keše nedá kliknout a pak taky nejsou osmajlíkovaný premiumky, které už jsou nalezené. Ale je to dobré ke zjištění, že tam vůbec něco je. Smile


A jak psal pipa, s tím Map Enhancements se pak podrobnosti té kešky dají zjistit kliknutím dole na [ i ], kliknutím někam ke kešce a List caches.
 
Zasláno: po 15. únor 2016 21:01
Nejužitečnější věc - dát si vrstvu s keškami do přehrávače videa z palubní kamery, aby bylo jasno, co jsem to na tom záznamu vlastně vyváděl. Magor

Obrázek

Škoda, že nejde nějak jednoduše ta osmajlíkovaná vrstva. Smile
Zasláno: ne 20. březen 2016 22:57
Takový to, když je tma a není vidět, kdy už přijde to označené parkoviště... Mr. Green

Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 20. březen 2016 23:21
ten kouř od pneumatik... Magor
Jinak, vyměněn první logbook v kešce...
Obrázek Obrázek
P. S. ti lidi jsou strašný prasata... před týdnem byl logbook jako nový a teď je zmuchlaný a roztrhlý... někdo evidentně nepochopil, co to je fold-logbook a začal to motat.... jo a tak před měsícem někdo ukradl tužku, tak jsem věnoval další... Very Happy uvidíme jak dlouho vydrží... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 2. duben 2016 10:50
Ach jo... Nejenom, že je jich tak hodně, že se mi nechce sepisovat logy... Ale dneska zase přibudou další... d'oh!

Obrázek

Lidi, logujte hned, nebo se to nahromadí! Mr. Green

Mimochodem, ta Cesta náhonem - Bonus (pro dva) byla výborná keška. Mr. Green
Je to petka v trubce, která je zapíchnutá do země. A aby se ke keši člověk dostal, musí do trubky nalejt vodu (asi 3 flašky). Jenže v trubce je plno děr, kterýma voda rychle utíká. Takže jeden musí všechny díry ucpat prstama a druhej běhat k blízkýmu potoku pro vodu...
Zvýšená obtížnost byla v tom, že byl asi 1 °C... A zvýšená obtížnost byla v tom, že jsme ke keši přišli už po tmě... Laughing
No, málem mi umrzly prsty a Hance zas málem uplavala flaška. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 111 z 118




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna