Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ginzo

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 11. leden 2009 17:12
Další ovce, co bude slepě propagovat Linux... d'oh! Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 11. leden 2009 20:14
Ovca ano, ale nezvyknem niečo propagovať Wink Mr. Green
Zasláno: út 27. leden 2009 21:39
Dnes som robil DELF B1, celkom lacne, nechcem hovoriť, že to mam na 100 %, ale menej ako 80 % by nemalo byť, takže teoreticky by som už mohol isť pracovať do Francuzska Think
Zasláno: so 21. únor 2009 11:37
A je to tu

3 000 Applause

Obrázek

"S veľkou mocou prichadza aj veľka zodpovednosť" Smile
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 21. únor 2009 20:29
Ještě, že tu moc nemáš Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 19. březen 2009 23:08
Dnes som stretol naozaj zaujímaveho človeka, jeho meno je Pie Tshibanda (ale nevyslovujte to nahlas Angel ), ktory emigroval z Konga pre etnicke nepokoje, dostal azyl v Belgicku a dnes je znamy rozpravkar v celej Europe. Samozrejme, sustreduje sa na poučenie a zameriava sa aj na sučasne rasove problemy spoločnosti. Mňa zaujal svojou uprimnosťou, optimistickym postojom ku všetkemu a ako sa neberie važne.
Prečo je v sučasnosti nedostatok takychto ľudi ? Crying or Very sad

Obrázek
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 20. březen 2009 10:04
Přežil vlastní smrt. Tam je to hustý. Neberte to jako rasismus ale většina černochů má IQ šumící trávy a jsou to divoši a né lidi. Bude jim dlouho trvat než budou mít nějaké vzdělání a pochopí že jen bojovat se nedá.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 20. březen 2009 15:06
2beat: to si možná pleteš s cigánama (ovšem tím bysme urazili šumící trávu), mě vždy černoši připadali jako normální inteligentní lidé, schopní bezproblémově se vzdělávat, chovat se i pracovat.. ale také hlavně záleží odkud třeba ten černoch je, kde vyrůstal atd., to máš stejné jako u bílých, také ne všichni zástupci této rasy jsou schopni vzdělávat se anebo řešit věci jinak než bojem.. Wink

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 20. březen 2009 15:31
Myslím, že si oba pletete IQ a vzdělání. IQ můžou mít slušné jak černoši, tak cikáni (viz jejich znalost systému sociálních dávek apod. Wink ), ale vzdělání mají slabší. Černoši v Africe k němu často nemají takový přístup a Cikáni zájem.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 20. březen 2009 16:18
Čakal som, že napiše Jendak alebo Peci a nesklamal ma druhy menovany.
Suhlasim s vami, ten jeho pribeh som neobjasnil, takže podľa jeho rozpravania začali nepokoje na juhu Konga a prisľahovalci zo severu sa museli vratiť na miesta, kde byvali ich otcovia. Transport mali zabezpečiť vlaky, ale na tie sa čakalo viac ako 3 mesiace a na stanici začali postupne zomierať ľudia na epidemie. Tento pán začal o tom pisať knihu, fotiť, dozvedela sa o tom vlada a začala ho prenasledovať, vyzdvihol ho belgicky agent a od roku 1995 žije v Belgicku.

Dnes som sa s nim chcel znovu porozpravať, ale už som to nestihol, iba sme si podali ruky a spytali sa navzajom, ako sa mame Smile
Ešteže mam jeho e-mail Smile
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna