Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ginzo

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 20. březen 2009 17:39
Souhlasim s názorama co tady už padli Wink Mmch má fakt zajímavý jméno, neříkal mu náhodou někdo co to znamená u nás?

No, nevěděl jsem, že je to tam tak hrozný. Díky bohu za tuhle zemi, kde se vpodstatě nic neděje.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 20. březen 2009 17:56
Neviem, či mu to niekto povedal, ale počul som, že jedna profesorka sa tak hanbila to vysloviť, že to radšej napisala na tabuľu Mr. Green
A navyše nie je eticky korektne hovoriť o vyzname mena, ked je navyše vulgarny Wink
Napriklad hrniec po francuzsky sa povie cocotte a nikto to nerieši, iba ked to počuje prvy raz Smile

Ta jeho situacia ma naozaj dojala a zabilo ma, ako všetko zľahčoval, otvorene hovoril, ake mal problemy, ked prišiel do europy, ale na všetko mal spravnu odpoved.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 20. březen 2009 18:22
romulus napsal:
Černoši v Africe k němu často nemají takový přístup a Cikáni zájem.



že bychom všechny cigány vyměnili za rodilé černochy z afriky?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 21:06
Takže Ginzo zdravi všetkych ľudi, ktori ho poznaju a posielaju mu pravidelny big up Mr. Green
Oktober budem mať dosť nabity-2.-7. Modelovy europsky parlament, narodne kolo (na regionalnom som musel vystupiť proti jednej babe Whistle ), 9.-11. Bratmun (Bratislava Model United Nation Conference, v podstate to iste, len v angličtine), 12.-17. Francuzsko, vymenny pobyt, ale treba tam trochu pracovať (damn...).
Takže sa z Ginza stava celkom slušny politicky hajzel, za 10 rokov ma uvidite v europskom parlamente a ja budem brať ťažkych 15k € mesačne Magor
Ale ine som chcel; dnes mi prišiel mail s detailmi o prvom evente. A občas sa hodi pozrieť adresy ľudi, ktori tam idu tiež.
Otazka:Pripada vam ako buduci politik ? Shocked
Obrázek
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 21:14
Připadá nám to jako budoucí Einexovo partner Mr. Green
Co to je ten modelový europarlament? To je něco jako mají v USA ty "klání", kde hláskujou slova? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 21:45
5 vyborov, 5 problemov, treba vyriešiť, napr na tom regionalnom som mal Blizky vychod, aby sa Palestinci a Izraelčania netlukli, ta baba si omotola cely vybor, aj mna, presadila zle riešenie (rezoluciu), tak ja som si spravil reč proti vlastnemu vyboru a prezidenti mi dali za pravdu Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 21:58
flákat se, to by ti šlo Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 22:17
ginzo, co to meleš? Smile europarlament? Laughing

znám jednoho blbečka, co byl doopravdy v europarlamentu... Mr. Green
(jeho profilová fotka z facebooku mluví za vše:
Obrázek
  )
jednou bude vážně politikem.. Very Happy

jo a mimochodem na WMM jsem kdysi dával fotky, jak dělal crashtest HTC Touch a HTC Trinity... Rolling Eyes Brick Wall


takový lidi fakt nemám rád... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 9. září 2009 22:32
Pozor, ja som novy typ politika, ktory prerozdeli svet a američania budu na nas Europanov a Afričanov makať (Azia a Australia bude musieť byť sebestačna) Slinták
No, alebo spravime niečo ine veľke, napr vylučim ODS z EP Whistle

Liv: nieee, pi*ovať do MSI, to by mi išlo Magor
Zasláno: čt 17. září 2009 17:54
Ginzo ma konečne po dlhšom čase nejaky uraz Magor Applause
Dnes na telesnej sme behali stovku, ja som išiel ako posledny, prešiel som asi meter a zrazu bolesť, ako keby ma žiletka rezla na ľavom stehne.
Dobehol som, dostal som 3, ale s tym natiahnutym svalom som sa vybral k doktorke (mojej novej dokorke), ktora ma poslala na traumatologiu o 2 km dalej Very Happy
Teraz mam na tom obväz s ktorym sa dosť zle chodi, ale aspon to už tak neboli.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna