Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

GoGEN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

GoGEN?

Hlasování není časově omezeno.
Brát:
40% 40% [ 2 ]
Nebrat:
20% 20% [ 1 ]
Nevím/nemám zkušenost:
40% 40% [ 2 ]
Celkem hlasů : 5 / Hlasujících: 5
MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 19:24
omg co s tim delas? ja mam autoradio s USB cca od vanoc a ctecku tam mam nonstop vyndavam ji jen kdyz nabijim telefon pres USB a nikdy se mi nic nestalo... Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 21:13
Bože na co uu Autorádia usbčko?To jako pro flashku?
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 21:15
ano abych si nemusel furt palit cd tak mam 4 GB SD kartu co mi zbyla doma tak ji mam ve ctecce a jen kpiruju uz zadny vypalovani... Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 22:15
Myslím,že u autorádia se hledí na důležitější věci.Když tam bude slot fajn.Když ne je mě to jedno
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 21. červenec 2008 22:52
Já to rádio chci na to, abych mohl poslouchat i na cestách. Jestli si přestavujete, že tam budu mít nějaký 100W repráky a 500W subwoofer( Mr. Green ), tak ste na omylu, mam tam 13cm chrchláčky a na ty mi myslim bude stačit GoGEN... Whistle
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 06:13
teda thompsone radši bych bral autorádio s usb než s CD.. abych nemusel jak péro pálit pořád něco ale jednoduše to zkopíroval.. ale nevím jak o tom tak umíš krásně rozhodovat, do čeho si to rádio namontuješ, když do řidičáku ti pěkných pár let chybí ?? co do řidičáku, do občanky.. Mr. Green třeba si pak uvědomíš že usb je prostě pohodlnější.. Wink

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 07:39
jenda^^ napsal:
Já to rádio chci na to, abych mohl poslouchat i na cestách. Jestli si přestavujete, že tam budu mít nějaký 100W repráky a 500W subwoofer( Mr. Green ), tak ste na omylu, mam tam 13cm chrchláčky a na ty mi myslim bude stačit GoGEN... Whistle
jen te varuju ze s gogenem te zas tolik tech cest neceka... radia sou od nich opravdu hrozny... a po case (dost kratkym... Mr. Green ) prestavaji fungovat... ano servis funguje dobre a i vcelku rychle... ale stejne ho budes mit vic na ceste posta-obchod-rekmalace nez v aute... Wink nevim jakou mas cenou predstavu ale dat cca 2500 za kvalitnejsi SONY nebo JVC se urcite vyplati... ovsem pokud potrebujes USB tak si pripocti dalsich 12 stovek u techto znacek... Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 22. červenec 2008 08:10
2Pecan: Myslím že každý má právo říci zde svůj názor a pohled na věc, přestože se ho to zatím z nějakého důvodu netýká. Když jsem jezdil s rodinou, tak děti rozhodovali co se bude pouštět a ony měly všelijaké ty přehrávače, takže se ho to také týká, protože si tam chce pouštět muziku. Myslel jsem si že tuhle toleranci jsem tě již naučil a zdá se že asi moc ne. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Brick Wall Brick Wall Brick Wall Think Think Think
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

janstik (0)
Anonymní




0,- VK

GOGEN

Zasláno: po 19. leden 2015 14:12
Tak pánové,gogen vyrábí ETA a jde o panely a střeva z hundai tv.Vyrobeno v číně jako hundai u nás smontované v etě jako gogem.
Nedávno jsem si pořídil 40" smart tv.Nečekal jsem zázraky,ale měl jsem 8000,- a 32" jsem nechtěl,protože mám u pc monitor 27" a 32" se mě zdála opravdu malá.
Takže v tv analog-dvb-t a dvb-c tuner se zdířkou pro modul např.pro upc,dobrá funkce.
Obrazovka se rovná full hd v třídě kolem 10000,-,pokud se v obchodě mrknete na 40" tv kolem desítky tak si lze všimnout,že rohy jsou mírně tmavší jakoby méně osvětlené(samozdřejmě mluvím o led tv).U dražších tento neduh není.Máto jak samsung,lg,sony i další.
jinak nahrává to ok i hd,ale nelze v pc použít a nijak upravovat,ohledně autorských práv.Pokud by tv neměla kabelový tuner mělo by to fungovat.
internet jede ok,youtube bez sekání i hd klipy atd.Propojení přes pc DLNA přes kabel nebo wifi,jede bez problémů,v televizi přehrávám přímo bluraydisky zpc.divx nepodporuje.různé služby co to má jedou ok,jako topfun bez jakékoliv sekání.Je fakt,že nedávno se mi začalo youtube sekat tak jsem hned kontaktoval podporu,sice až za tři dny mě odepsali,ale ihned to řešili čím to bude a hded mi zaslali nový firmware,po aktualizaci zase jede.
V případě poruchy mám nárok na servis doma,takže se nikam stv netahám,pouze najdu nejbližší servis ten je odmne 50km a vyplním objednávku.Ještě jeden poznatek ze scartu ze zadu vychází signál pouze pokud hraje tv,jinak né.
Za ty prachy jsem spokojený,pokud by měl někdo otázku,ptejte se.

Jarda (0)
Anonymní




0,- VK

Re: GOGEN

Zasláno: so 14. únor 2015 22:05
janstik napsal:
...Pokud by tv neměla kabelový tuner mělo by to fungovat....

Co by mělo fungovat? d'oh!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna