Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Google má novou ikonku - lidé panikaří!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům

Co říkáte na novou (barevnou) ikonku vyhledávače Google?

Hlasování není časově omezeno.
Pěkná:
10% 10% [ 1 ]
Normální:
60% 60% [ 6 ]
Ošklivá:
30% 30% [ 3 ]
Celkem hlasů : 10 / Hlasujících: 10
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. září 2015 09:20
Mně ta ikonka vadí - nemůžu najít tab s Googlem, protože ta nová barevná ikonka vyhledávače vypadá na první pohled jako nějaký správce fotek (třeba photos.google.com).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. září 2015 11:39
Nebýt článku na Technetu tak to ani neví. Googl používám minimálně jakož i prohlížeč, takže je mi to zcela jedno. Laughing Laughing Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 06:15
Pamatujete, jak byl dřív Google Doodle něco výjimečného? V poslední době je to logo jiný snad dvakrát za den a já už na to ani neklikám...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 07:29
Dneska se dá na Googlu skládat hudba Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 07:30
No... já za těch pár let co používám chrome, tak ani na hlavní stránku googlu nelezu.. vyhledávám přes adresní řádek... Very Happy Takže si toho většinou ani nevšimnu... Very Happy
Ale jinak doodle jsou super... občas upozorňují na zajímavá výročí... Smile)
Zasláno: čt 31. srpen 2017 00:58
Youtube má nové logo! Youtubeři panikaří!
Donald Trump prohlásil, že to tak nenechá a že pokud se vše Google nevrátí zpět, tak nechá Mountain View bombardovat atomovkama. Americký kongres obvinil Putina, ten ale vše popřel a prohlásil že za tím stojí ukrajinská fašistická chunta. Lidé ve Francii zapalují a převracejí auta, Francouzský prezident Macron požaduje aby výsadní právo na převracení aut měla jeho žena. Angela Merkelová pozvala všechny youtubery do Německa, že se o ně postará. Rovněž také omezuje dostupnost youtube a do roku 2020 ho plánuje zakázat úplně. Lidé mají postupně přejít na novou ještě nepojmenovanou platformu, než se tomu tak stane, tak si ale budou muset vystačit s analogovým televizním vysíláním. Erdoğan prohlásil že za změnou loga stojí duchovní vůdce Gülem a že dobře věděl proč Youtube zakázal už před lety. Nechal také preventivně zatknout stovky učitelů a státních úředníků. Kim prohlásil že Severní Korea se tímto nenechá zastrašit a uvedl v pohotovost katapulty na metání jaderných hlavic. Velká Británie na protest vyhlašuje referendum o internexitu - vystoupení ze sítě internet. Anonymous podnikají DDoS útoky na servery Googlu.

A co na to Čeští youtubeři? Týnuš Třešničková z toho vyskočila z okna, ale nic se jí nestalo, pád zbrzdily její nové airbagy. Borka co topí ve vaně pejsky a natáčí to na youtube je z toho tak bezradná, že radši utopila sama sebe. Yamuna má z toho takové trauma, že se radši nechala odmapovat Pstruhem. Fatty z toho žalem jí. A to i když má boky jako skříň. PetraLovelyHair ohlásila že končí svou youtuberskou kariéru, že tohle je jasný útok na ni. Šimon Macháček za tím vidí iluminátské spiknutí - trojuhelník v novém logu Youtube je totiž ve skutečnosti iluminátská pyramida jako na dolarové bankovce. Kazma tvrdí že za vším stojí on a že se vše dozvíte příší týden na Streamu.
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 9. červen 2018 10:03
Google mění přihlašovací obrazovku!
https://www.cnews.cz/google-2018-nova-prihlasovaci-obrazovka-material-design/

Není jasné, co dělají lidé - nedokázali se přihlásit, aby mohli reagovat. Eh?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 9. červen 2018 10:45
Akorat ten clanek je trochu nepresnej.. to co je tam ted, ten input bez hranice, je taky Material UI, nejpouzivanejsi varianta. To nove je jen novejsi verze.
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. srpen 2020 14:09
Google play music prý končí. Nahradit ho má Youtube music. Používali jste to někdo? Já to měl jen na to že jsem si přes to na Google Home přehrával své staré punkové CDčka a kazety (jako mp3 co jsem tam nahrál), která nejsou na Spotify ani nikde. Ale koukám, že na youtube music mám vše co jsem si nahrál do Google play music. Ještě to budu muset prozkoumat a zjistit co vše to umí a případně neumí proti starému Google play music.. Think
Zasláno: čt 12. listopad 2020 08:49
Arrow Gmail má novou ikonku, lidé panikaří!!!

Arrow Google Play Music skončil, takže si nemůžu přehrávat na Google Home věci co nejsou na Spotify. Má knihovna byla sice převedena na Youtube Music, ale to nejde spustit na zařízení bez displeje, takže si to můžu pouštět maximálně na televizi. Hajzlové! Evil or Very Mad

Arrow Od 1. června 2021 se budou fotky v Google Photos započítávat do 15 GB limitu Gmailu. Neplatí to ale pro fotky nahráté před 1. červnem 2021... Zatím... Evil or Very Mad Už teď mám 65% úložiště plného jen z Gmailu - nepoužívám Google disk ani Google Photos v plném rozlišení (kdy se fotky do limitu počítají). Takové služby jsou k ničemu, když se musí dělit o jeden sdílený prostor. Proto taky Google disk nepoužívám, na Dropboxu mám 15 GB a nemusím se dělit s e-mailovou schránkou, teď jen najít nějakou službu na fotky... existuje ještě rajče?

Kde jsou ty doby, když Google proklamoval, že s ním nám místo nikdy nedojde a schránka se kontinuálně zvětšovala?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 9 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna