Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

GPS navigace

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

GPS navigace a já

Hlasování ukončeno 30.06.2007 14:01
používám:
37% 37% [ 3 ]
nepoužívám, ale uvažuji o ní:
25% 25% [ 2 ]
nepoužívám a ani nechci:
37% 37% [ 3 ]
nemám tušení o co jde:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 12:57
Podle BOR s OSM mapama jsem najel už možná i tisíc kilometrů a neměl jsem s ní problém. Ale takový různý malý vesničky a skoro polní cesty v nich tam často nebývají, to je pravda. I naše ulice tam není. Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 15:54
A zrovna ty, takovej tučňák a nepřidáš to tam... Very Happy
Jinak super, hned to vyzkouším... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 8. květen 2014 12:16
Hele, jak je to teď udělaný v tom Sygicu? Píšou tam, že jsou mapy a plánování trasy funkční i v bezplatný verzi. Co je tedy v plný verzi? Počítám teda, že si ve free verzi jde jezdit se zobrazenou mapu nebo naplánovat trasu, ale tu to pak nezobrazí v tý mapě "za jízdy". Question Think
Chtěl jsem to zkusit, ale dostal jsem 7denní plnou verzi. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 8. květen 2014 16:35
Po vypršení těch 7 dnů nejde navigace. Můžeš tedy plánovat, ale nemůžeš navigovat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 18. červen 2014 08:24
Tak jsem to tedy zkoušel, a vypadá to, že se se Sygicem dá naplánovat trasu a jet podle ní bez hlasu i v neplacené verzi. Thumb up! Nezkoušel jsem podle toho tedy přímo jet, ale počítám, že to nebude přepočítávat a tak.

No, teď jsem narazil na tohle. Garmin Víago s mapou celý evropy za 225 Kč (do 13. července). To taky vypadá zajímavě, ne?
http://www.svetandroida.cz/garmin-vydava-navigaci-viago-201406
Ale zase třeba radary za další 200...
Schválně počkám na tu jejich recenzi, ať vidím, o co všechno je to oproti drahým navigacím ořezaný, jestli se do toho radary dají nacpat i nějak alternativně apod.
Oproti Sygicu je fajn, že se mapy platí přímo na Play, takže není žádné omezení na 5 telefonů a nevím, co ještě má Sygic za podmínky.

Mimochodem, vždycky, když vlezu na web Sygicu, tak mají na ty mapy slevu. Mám pocit, že někdy 30 %, někdy 40... ale ty mapy stojí furt stejně. Zajímavý. Think Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 12:26
Tak teda po hodně zkušenostech jsem zůstal v republice věrný jen Waze navigaci. Myslím, že tahle navigace od dob vzniku udělala fakt největší progres, pamatuji si jak v naší obci tam byla zakreslena jen ta hlavní jedna ulice Mr. Green

Vždycky mě navedla kam potřebuji a co mě fascinuje jsou ty náhradní trasy, pokud se hodně změní provoz. Jezdím v pondělí ráno z Budějc do Prahy a mezi Benešovem a nájezdu na dálnici to bývá občas opravdu hodně ucpané. Občas mě svede i dřívější sjezd a vždycky se to vyplatilo. Dojel jsem vždy za včasu do práce a i s náhradní trasou ve stejném čase Smile

V zahraničí teda používám Here mapy v offlinu modu a taky žádný problém Smile I když v Rakousku tam ještě nebyla zanesená část nové dálnice, která tam stojí poměrně déle, tak snad v další aktualizaci.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 12:29
Já na autonavigaci používám Sygic. A na turistickou navigaci je nejlepší OSM (v Locusu). Jsou tam často vyznačený i vyšlapaný stezky atd. což v normálních mapových podkladech není... pokud je v daném místě dost velká komunita a mají dost přispěvatelů, tak jsou OSM na turistickou navigaci nejlepší... navíc jsou často nejaktuálnější - když v Olomouci postavili obchoďák, tak tam byl skoro hned... Googlu to nějakou dobu trvalo a v Bing mapách je už několik let zelená louka... Magor Slinták
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 8 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna