Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

GPS navigace

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

GPS navigace a já

Hlasování ukončeno 30.06.2007 14:01
používám:
37% 37% [ 3 ]
nepoužívám, ale uvažuji o ní:
25% 25% [ 2 ]
nepoužívám a ani nechci:
37% 37% [ 3 ]
nemám tušení o co jde:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 18. leden 2013 18:24
S tímto dotazem bych zavítal na forum.entershop.cz - asi největší fórum o iGO v ČR. Sice odkazy na stažení Prima a map ti tam nedají, ale poradí ti jakou čínu koupit a jak to Primo upravit, aby na ni chodilo.
NoArtist / NoName

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 2. listopad 2013 22:56
Co mám všechno udělat a stáhnout, abych měl v mobilu GPS? Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 2. listopad 2013 23:05
Koupit si mobil s GPS Magor
Tady tuzing s karbonovou lepenkou fakt nepomůže... Very Happy
Ale jestli máš mobil s GPS, tak stačí stáhnout nějakou aplikaci s mapami... Smile
Třeba já mám v telefonu Mapy.cz (velmi hezké mapové podklady, které jsou vektorové, ale ta aplikace jinak vůbec nic neumí, jen zobrazit mapu a na ní tečku s aktuální polohou Sad ), Locus s vektorovou ČR z OpenStreetMap (super aplikace nejen na geocaching, ale i na turistiku, umí logovat ujitou cestu a milion dalších věcí a má milion pluginů) a upirátěný Sygic na autonavigaci.. Smile Plus ještě Google Mapy (online, s možností ukládat mapy offline jako bitmapy)... Smile
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 00:07
Ale s těma Google Mapama nefunguje v offlinu navigace, tedy aspoň bych to tipoval. V Locusu to funguje, že jde najít trasu třeba na wifi a pak nechat navigovat v offline, ale pak to neumí přepočítat trasu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 09:47
Mám mobil s GPS Mr. Green právěže potřebuju něco co jede offlajn, uprostřed lesa asi těžko chytnu wi-fi, pochybuju, že ju veverky budou mít nechráněnou
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 10:12
No tak uprostřed lesa ti fakt stačí jen normální mapa jako třeba ty Mapy.cz, protože žádná navigace tě po pěšinkách navigovat nezvládne. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 10:16
Však na autonavigaci mám Sygic, tam to umí trasu přepočítat i offline, při turistice nepotřebuji, aby mě to vedlo zatáčku za zatáčkou.. Smile Btw. neexistuje nějaká obstojná alternativa, co je zadarmo? Anxious
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 11:03
Obstojná zadarmo asi ne. Zkoušel jsem tuším nějaký Be On Road nebo co to bylo, které se dalo používat zadarmo s podkladem OpenStreetMap, ale to moc obstojné nebylo, ani jsem nevyzkoušel jak to naviguje, protože v tom nebyla naše ulice. Mr. Green

BTW když jsme minulý týden byli s jirkou-cv na Karlštejně a pak v Berouně, tak jsme se nechali navigovat z Berouna do IKEA. Já podle Sygicu, on ve svém autě jel podle Nokiácké navigace (nemohli jsme jet za sebou, on chtěl po dálnici, já nemám známku)... Oba jsme po cestě 2x zabloudili. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 11:36
Zajímavé... V OpenStreenMap je zanesená kdejaká pěšinka v lese, ale tvá ulice ne... Very Happy Jinak to Be On Road vyzkouším.. Smile
//Doufám, že ty mapové podklady to umí sdílet s Locusem, jako třeba c:geo, místa na kartě není nikdy dost... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 11:56
Já tam naši ulici před nějakou dobou dokresloval i s nějakýma cestičkama lesem, ale nevím, jak často aktualizují tu mapu.
Je to v nějakém jejich vlastním formátu. C:geo a Locus používají knihovnu Maps Forge, tak do nich jdou stejné mapové soubory, ale ty asi neobsahují všechny informace potřebné pro počítání trasy k navigování (kdyby obsahovaly, tak věřím tomu, že to v Locusu půjde použít).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 7 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna