Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Grill a pochoutky na něm

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Grill a pochoutky na něm

Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:48
Chlapi máte někdo nějaký zkušenosti s grillováním? A znáte nějaký dobrý recepty nebo máte na to nějaký pochoutky, pochlubte se a poděl te se z ostatníma Very Happy
Zkoušeli ste ogrillovat kukuřice? je to skoro hned hotový a když se to potře trochou másla a osolí se to tak je to dost dobrýSmile
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:50
No já sem tam z kámošem griluju Smile , takže nějaký zkušenosti mám...zatím sme zkoušeli, jenom vepřový, ale vždycky se nám zatím povedlo...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:33
Tak grilovat uz som bol velakrat...steaky,kurence,ryby...na grile je to super...

Dokonca som vyhral taky mensi gril,takze uz cakam,kedy bude teplo a budem grilovat na balkone. Wink

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:57
Hele to je téma pro mě Obvlázšť když pro mě musej zadělávat v rokly.Takle kus grilovanýho čuníka basu piv a něco k pití to by šlo.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 12:04
Já si taky myslím že je to dobrý téma...čuníka pivečko a Cool pohodka
to Hanni Ty griluješ na balkóně? a to máš normální grill na uhlí nebo elektriku? Každopádně co na ten „smrad“ sousedi. my to chcem s kamošem taky zkusit...
on les aura!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 20:26
Všechno, co griluju, nakládám do piva. Very Happy A pak to prokládám pivem. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 20:40
Keď (ak) bude zraz tak hanni povinne donesie grill Mr. Green.Ináč grilujem rád a to čo z toho výjde mám ešte radšej.Ešte ku tomu patrí pivo.Zatiaľ som nič negriloval také zložitejšie ako Bugi Smile.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 21:21
mina napsal:

to Hanni Ty griluješ na balkóně? a to máš normální grill na uhlí nebo elektriku? Každopádně co na ten „smrad“ sousedi. my to chcem s kamošem taky zkusit...


Este som na balkone negriloval,ale chystam sa...co nato povedia susedia neviem,to sa este uvidi Mr. Green
A gril je na tuhe palivo,keby bol elektricky,tak je to bez problemov...ale vyjde slniecko a urcite to skusim,nech je sranda Wink

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 22:20
My jsme právě chtěli grilovat na balkoně, ale neudělali jsme to kvůli sousedům aby nám něco neřekli nebo spíš neudělali...
No má někdo nějakej osvědčenej recept? já zatím věřím různým grilovacím kořením a podlívám pivem nebo potírám zbylou marinádou...
Preferujete klasické dělání na roštu nebo to dáváte do těch spešl otáčecich roštíků?
A když grilujete používáte radši brikety nebo klasický dřevěný uhlí?
Já když můžu tak to ještě rozfoukávám fénem nebo horkovzdušnou pistolí(samo že na studenej režim)
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: so 6. srpen 2005 13:42
Hmmm. Ňam..ňam. hele docela rád bych někdy ozkoušel tu švestkovou grilovací omáčku od vitany co na ní běží reklama v telce.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 1 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna