Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

GTA

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 30. duben 2015 09:26
To by sis zvykl Smile Na PC jsem nikdy hry s ovladačem nehrál no. Ale teď na gamepad nedám dopustit.
Akorát ta střelba je trošku nezvyk, je to tak trochu jednoduší, když Ti to pomáhá mířit Smile

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: čt 30. duben 2015 23:10
Dalo by se TOTO za nějaký rozumný peníze vytunit, aby na tom frčelo GTA V? Co jsem koukal na minimální požadavky, tak by to snad i šlo, ale leda tak na very very low a v half-fullHD Very Happy .
Předpokládám že by šlo "jen" o CPU a grafiku. Je to nějak reálně proveditelný, nebo mě z touhy zapařit po x letech nový GTA napadla úplná volovina a mám počkat až se mi na tom po*ere něco zásadního, co mě donutí pořídit zcela nový stroj? Very Happy

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 1. květen 2015 11:40
Nedalo by se na tom vyměnit nic tak, aby to dávalo smysl.
A až se ti upeče grafika, tak než to vyhodíš, vyndej mi z toho CPU, děkuju ti. Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 1. květen 2015 17:48
Je tam na GTA5 asi celkem slabej procesor, ale řekl bych, že to na tom spustíš.

Zkusil jsem zagooglit tu grafiku a narazil jsem na tohle. Autor toho videa má stejnou grafiku, míň RAM a procesor nevim jestli je horší nebo lepší
Youtube Video
Přehrát video na YouTube
Zasláno: ne 17. květen 2015 00:51
Příběh dohrán, tak jsem začal hledat ty různé skryté útržky a podobné věci. Nejlepší je sbírání kytek Peyote Smile


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 18. květen 2015 10:21
Je to takovej divnej pocit, když to máte už rok dohraný a teď se všude začínají objevovat opět videa na GTA5.. Anxious Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 18. květen 2015 10:58
Je to takovej divnej pocit, když to máte už rok dohraný a teď se všude začínají objevovat opět videa , ale s lepší grafikou, vyšším rozlišením, vyšší snímkovou frekvencí a s věcma navíc...? Magor
Zasláno: út 19. květen 2015 20:14
Snad tím nepolezu na nervy nikomu z těch, co GTA 5 dohráli už před lety, ale... Mr. Green

Líbí se mi, že i pod vodou jsou v pětce vymodelovaný věci a terén a není tam jen nudná placka s trochou mořských řas....

Obrázek Obrázek Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 20. květen 2015 14:29
Já se tedy přiznám, že jsem dohrál ten základní příběh, pak jsem udělal pár těch vedlejších misí a pak mě to přestalo bavit, protože to bylo spíš na jedno brdo. Online jsem to hrát zkoušel, ale tam jsou samý dementi, co se spíš chtějí mlátit mezi sebou než nějak spolupracovat..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. květen 2015 22:08
Hmm... už se pomalu propracovávam ke 100 %... Embarassed Mr. Green

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 8 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna