Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Guitar Hero

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 12:13
nevíte, kde koupit kytaru k Guitar Hero (PC verzi)? čtvrt hodiny jsem bezvýsledně hledal Sad

//800. příspěvek
NoArtist / NoName

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 12:17
Taky jsem si scháněl...na PC nikde není, ale prý stačí koupit tu z PS2, nebo Xboxu s redukcí.
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 12:21
a nevíš, jak se ta redukce jmenuje?

//z klávesnice mně už bolí prsty. možná, že připojím jednu starší, vylámu z ní tlačítka až na pár a udělám si improvizovanou kytarku... Mr. Green
NoArtist / NoName

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 13:39
Právě nevim...ta klavesnice je rozumější, jak dát za tu kytaru, takový hrachy, jak na aukru.V jedné aukci právě někdo prodával ty kytary i s redukcema.
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 14:19
já jsem hledal novou ke koupi... aukru nevěřím. tam dávaj lidi věci, kterých se chtěj zbavit. stejně jako bazary.
--> ...kytary, které zázračným způsobem občas nefungují apod.
Zasláno: út 21. červenec 2009 19:09
tak už konečně můžui hrát guitar hero - sehnal jsem si trainer, s kterým neprohrávám - předtím jsem se dostal vždy max. do 60% (a u většiny písniček jen do necelých 30%) - baví mě to, ale nejde mi mačkat ty klávesy a navíc nikde jsem nenašel vysvětlený na co je třeba whammy, star power, strums down/up a kdy to mačkat Sad
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 20:44
Kurňa, ty si nikdy nehrál na kytaru? Smile

Whammy je takový to, jak to udělá takovej ten zvuk ve vlně.
Star power je prostě bonusová část, kdy dostáváš 2x tolik bodů než v jakym si teď násobiči. Takže když máš násobič třeba 3x, a máš ten bonus tak budeš dostávát 6x bodů. A nabíjíš si to když vymačkáš dobře ty hvězdičkový "noty". A když udělám whammy v tý hvězdičce, tak se to taky nabíjí.

No a strums down/up je klasický brnknutí dolu/nahoru, když máš tu plastovou kytaru, tak je to dobrý na ty rychlejší části, ale na klávesnici stíháš dobře mačkat jednu klávesku Wink .

Mmch Guitar Hero jsem dohrál na Experta Mr. Green jó ta hra mě baví Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 21:50
díky. kvůli guitar hero bych chtěl spíš ten první (má barevný tlačítka) - ale nevíte, jak je to s podporou těch gamepadů ve hrách. já googlil u MS Controlleru téměř nenašel - ty tlačítka se chovají jako klávesy nebo to ta hra musí přímo podporovat?

jedna: já jsem to chtěl tak, jak jsem to měl - takhle to vypadá dost nepřehledně. předtím to bylo tenhle (odkaz) a z toho odkazu bylo poznat o jaký gamepad se jedná...
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 23:22
Tak asi jsem zvyklej z kytary, ale klávesnice mi přijde super a zase nechci dávat takový peníze za tu plastovou kytaru, když se mi to na PC ještě seká Sad Mr. Green ale snad jednou už bude lepší PC Smile

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 21. červenec 2009 23:23
na kytaru jsem fakt nikdy nehrál. já hudební antitalent s hudebním hluchem. co mám mačkat, když mi tam jedou ty kolečka?

...jejich barvu + strumps up nebo co? zatím to tak nějak dělám, ale nikde jsem to nenašel vysvětlený...
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna