Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

hamachi

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jsem tu nový a potřebuji poradit
kontraja (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1

10 075,- VK

hamachi

Zasláno: so 26. září 2009 17:56
kdo mi pomuže odinstalovat hamachi z PC.Už jsem to několikrat dělal ,ale bez vysledku ,stale se po instalaci noveho hamachi vracím ke stejné ip adrese a nicu tak si nevím rady děkuji za pomoc.l Embarassed

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 26. září 2009 18:24
Zkus normálně odinstalovat Hamachi a pak pokračovat podle těchto kroků: Smile

citace:
Je potřeba zbavit počítače všech dat od Hamachi. Tudíž nejdříve jděte do složky: Tento počítač -> Documents and Settings -> [Váš účet]. Zde dejte nahoře na záložce: Nástroje -> Možnosti složky -> Zobrazení -> a zde nastav "Zobrazovat skryté a systémové soubory". V té složce se vám objeví složka: "Data aplikací", tak ji otevřete a smažte tam složku: Hamachi.
Dále dejte: Start -> Hledat. A zadejte heslo: hamachi. A smažte všechny vyhledané soubory.

A nakonec musíte promazat registry. To uděláte tak, že dáte Start -> Spustit -> příkaz: regedit.

V otevřeném okně dejte: Upravit -> Najít a tam zadejte heslo: hamachi. Ono vám to vyhledá první registr a ten smažte klávesou DELETE. Jakmile to smažete, zmačkněte klávesu: F3 a najde vám to další. A takto dokola dokud nesmažete všechny registry patřící Hamachi. Poté restartuje PC.

SilviSaleva (0)
Anonymní




0,- VK

Problém s hraním

Zasláno: ne 16. leden 2011 13:54
Mám problém s hraním přes hamachi takovýto:

mám kamaráda A a kamaráda B, kteří se navzájem také znají.
Již dlouho hraji s kamarádem A přes hamachi WormsArmagedon a ty jdou v pohodě. Chtěli jsme ale zkusit i jinou hru, třeb Crusander nebo HeroesIII, ale problém je v tom, že se navzájem vidíme, ale když dáme připojit, tak to vždy spadne s hlášením o chybách (určitě víte co mám na mysli - zpráva o chybách - odesílat/neodesílat). Kdo je hostitel na tom nezáleží - stejný problém v obouch případech.
Pak kámoš A to zkusil s kámošem B a jim jdou všechny hry. Mě s kámošem B se to chová stejně jako s kámošem ARazz

Worms Armagenod nám jdou přitom ale všem třem;-)

Došli jsme tedy k závvěru, že chyba bude asi u mě, ale čím by to mohlo být?

Díky a prosím odpovězte mi na email: SilviSaleva@gmail.com pod předmětem "hamachi"
Díky předem za radu;-)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 16. leden 2011 13:55
estli si naivně myslíš, že ti někdo bude radit na e-mail, tak se mýlíš
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

SilviSaleva (0)
Anonymní




0,- VK

Re:

Zasláno: ne 16. leden 2011 14:03
Dobře tak když jsem viděl poslední příspěvek před 5ti měsíci tak jsem nepředpokládal že se někdo ozve a nemám čas na to, abych sem lezl každej den esli se tedy někdo neuráčil:-D Proto jsem napsal email... čili poradíš mi ty tady?

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 16. leden 2011 14:07
fajn, mě napadá třeba zapnutej firewall nebo nějakej antivir....
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 16. leden 2011 14:20
mně napadá zkontrolovat třeba verze programu...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jsem tu nový a potřebuji poradit
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna