Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hazard

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 1. červenec 2006 11:50
Však já to rozhodně neberu,jako že mě obviňuješ ze závislosti. Wink Máš samozřejmě pravdu a je to sakra nebezpečný.Příště ty peníze raději propiju...další den mě bude hrozně blbě a třeba nechám i toho alkoholu... (ale to asi ne) Laughing

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 10:21
Tak to jsem zvědav kolik jsi projel nebo projedeš až začneš tu pomyslnou částku propíjet. Jak jsem již řekl, tak jsem dělal v herně 3 roky. No a za tu dobujsem zjistil, že alkohol je dobrá věc pokud chceš naplnit kasičku Applause . Takže je to úplně jednoduché: více alkoholu = měně zábran = více prohry d'oh!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 20:32
Nene...vezmu si sebou jenom trochu peněz,které propiju a potom už nebudu mít za co hrát. Wink Jedinnej problém je,že na každým rohu je bankomat. Sad

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 22. červenec 2006 15:07
tak zastavíš hodinky, mobil atd. Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 22. červenec 2006 17:12
Tak to bych nikdy neudělal...hodinky nenosím a SXko je můj miláček a nikdy bych ho nedal z ruky. Wink
Zasláno: so 29. červenec 2006 10:44
Achjo,já si s tou ruletou nedám pokoj...ale aspoň,jak jsem řekl,jsem si sebou vzal jenom trochu peněz.No problém nebyl v tom,že bych prohrál,právě naopak...problém byl v tom,že jsem to potom všechno nechal v panácích a ještě teď vidím dvakrát. Sad
Zasláno: ne 22. říjen 2006 14:43
Měl bych na vás takovou prosbičku...kdybyste při surfování na netu narazili na poukázku na 100Kč na http://www.bet-at-home.com a neměli o ni zájem,tak mi prosím pošlete její číslo.Na nějakým srazu u mě budete mít pivo. Wink Objevujou se náhodně na některejch serverech.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 9. srpen 2007 17:47
Jo, krom toho Mountfielda, jak jsem psal, žádnej hazard nevedu, ani se s nikym nesázim, nic takovýho.. Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2016 16:15
Jó hazardní hry, to je jiná... Oživme tuto starou diskusi. Vždyť jedna z věcí, která se tradičně pokládá převážně za pánskou záležitost, jsou právě hazardní hry. Hrají samozřejmě i ženy, ale mužů je kolem toho o hodně více.

To já jako malý kluk jsem z různých filmů měl dojem, že obzvláště poker je hodne chlapácka hra. A že je to nejvíce hra pro takové drsné hrubé primitivní chlapátka, znáte to: https://www.youtube.com/watch?v=1h7DHSshaEw

Zatímco u rulety se mi zdálo, že je zase spíše pro lidi trochu noblesnější: https://www.youtube.com/watch?v=Xltb2b6YXGE

Dnes mi je jasné že leccos je všelijak. A obzvláště profesionální hazardní hráči ať už hrají ruletu, black jack nebo pokr, určitě primitivní nebudou, protože vydělávat na hazardu dokážou asi jen inteligentní a šikovní jedinci. Není to snadné.

No ale tak se zkuste všichni zde pochlubit jak je to dnes s hazardem u vás, jestli v principu snad také patříte do klubu profesionálních hráčů: http://hazardni-hraci.czweb.org A nebo hrajete jen amatérský...

Já ani moc nehraju, ale hrozně rád se koukám. Třeba jiným do karet a pak kamarádům co hrají, dávám znamení jaké má kdo kary. Oni mi pak za to něco dají

Takže co a jak u vás? Dlouhá léta se zde nic nepsalo. Povídejte znovu jak je to u vás? Prostě a jednoduše prozraďte kolik milionů z kasina každý den vynášíte, pište co hrajete, nebo co jste kdy hráli, pište své zážitky a příběhy, pište, přehánějte...

Povídejte

Já jak jsem již řekl, spíš jen koukám...

Very Happy

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 01:08
hazard? jasně, všechna ta kasína jsou vlastně charita a hazardem se dá vydělat... vlastně dá... pokud jste majitel... Slinták Magor vždycky mě bavil můj spolužák z gymplu, co měl "systém" na hraní rulety založený na nepochopení statistiky... vždycky sázel jen na sudé a když furt nepadaly, tak zvyšoval sázky s tím, že se prej zvyšuje pravděpodobnost toho že padnou.. d'oh!

a to mi připomíná druhou historku o spolužákovi z vysoké, co se zabýval digitálním zpracováním obrazu a v době počátků smartphonů napsal aplikaci co s pravděpodobností vyšší jak náhoda uměla z polohy kuličky a její rychlosti spočítat kam padne... prej na tom i něco vydělal... tedy do té doby, než ho chytili, zakázali mu vstup do všech kasín a taky zakázali telefony s foťákem... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna