Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

HDD sa zobrazuje ako vymenny disk

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK

HDD sa zobrazuje ako vymenny disk

Zasláno: st 10. říjen 2007 13:29
Mam problem,ktory potrebujem cim skor vyriesit. Instaloval som kamosovi WinXP. Isiel som mu tam davat Daemon Tool na virtualne mechaniky,nasledne ma vyzvalo na restart.Po instalacii mi hodilo okno,ze nejaka funkcia nie je aktivovana a ze to moze mat vplyv na rychlost systemu. Tak som to potvrdil,ze ano zapnut. Nasledne potom mi dole v tray icon zobrazilo tu malu zelenu sipku,ako ked sa pripoji flash pamat a pise mi,ze bezpecne odstranenie hardwaru..a je tam harddisk. Samozrejme,ze odpojit nejde,ale kamos to tam nechce mat,zeby ho to mylilo,nakolko casto pouziva flashku.

Neviete mi poradit,kde moze byt problem a kde vypnut,aby sa mi HDD nezobrazoval ako generic volume? Ja som sa s tymto este nestretol a neviem,kde to vypnut. Pray
Obrázek
Příspěvek upravil 1× hanni, naposledy st 10. říjen 2007 15:40.

EIFFEL (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 10. říjen 2007 15:22
Pod bucharem, pod bucharem. Tam všechny problémy pominou! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Pokud nemáš buchar, stačí velké kladivo, nebo vyhodit z okna! Wink Mr. Green Mr. Green Vím že jsem ti nepomohl, ale bylo mi tě líto že ti nikdo nic nenapíše. Dance Dance Beat

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 10. říjen 2007 15:30
„Have you tried turning it off and on again?“ Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 10. říjen 2007 15:40
Vyriesene,je to nForce chipsetom na doske.Vyriesene upravou registrov.
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 10. říjen 2007 17:02
Akych, uz som sa stretol totiz s podobnym problemom a rad by som to do buducnosti vediet.
Na počiatku bola prázdna množina.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 11. říjen 2007 13:24
V podsatte to nie je problem,ale feature dosiek s nForce chipom a problem nenastal pri instalacii Daemon Toolu,ako som sa spociatku domnieval,ale instalaciou driverov k doske,ktore som instaloval tesne predtym.

Je to len kozmeticka zalezitost a moznost odpajania diskov za chodu,ktoru nForce chipy umoznuju, sa da vypnut jednoduchou upravou v registri:

Arrow http://www.pcdoctor-guide.com/wordpress/?p=3079
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 12. říjen 2007 21:17
Tenhle problem jsem mel taky, ale nakonec to bylo vereseny tim, ze jsem preinstalovaval system

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna