Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Herní legendy ožívají

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Líbí se vám staré hry v novém kabátě?

Hlasování není časově omezeno.
Jasně, můžu je tak hrát znova:
50% 50% [ 7 ]
Ne, ztratily původní atmosféru:
50% 50% [ 7 ]
Celkem hlasů : 14 / Hlasujících: 14
kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: po 28. srpen 2006 22:17
jj jak rikam ja, stary veci dobry veci a plati to i o hrach. Pamatuju si jak jsem hral na 486 hru Yagger. Litalo se tam v letadle a sestrelovaly se jini letadla. Kde jsou casy kvalitnich zabavnych her, kde nejde jen o grafiku Sad
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 11:33
Není to něco jako Raptor? Takový ty klasický automatový střílečky, kdy jsi letěl zespoda nahoru a cestou jsi střílel letadla a bombardoval raketový věže etc? Tak to bych si i docela zahrál.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 16:39
Nebo starý dobrý Wolfenstein 3D...
Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 23. říjen 2006 22:32
A je to tady. Nástupce Operace FlashPoint - ArmA: Armed Assault se již dá předobjednat a na trh by se měl dostat 10. listopadu. Recenze, vlastní slova autorů i screenshoty slibují nevídanou akci a já si lámu hlavu: Mám napsat Ježíškovi, aby mi jií naježil pod stromeček? Asi to nevydržím. Slinták Brick Wall
Edit: Nakonec jsem Ježíškovi napsal o ArmA: Armed Assault (k tomu zadara Soldner: Secret Wars), Walt Disney: Příšerky s.r.o. (pro syna) a Battlefield 1942: WWII Anthology Classic. Applause
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 25. říjen 2006 11:37
Question Question Question chlapi dotaz: kolega shání MSTS - microsoft train simulátor. kde se to dá sehnat nejlevněji? Question Question Question
dík
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 25. říjen 2006 19:39
Abych tady nedělal reklamu Mr. Green , tak se mrkni do SZ.
Zasláno: ne 12. listopad 2006 03:22
Právě jsem dohrál další hru. Mortyr 2: For Ever. Překvapivě dobrá polská střílečka. Dost jsem se u ní pobavil a některé mise (především ta v Polsku) byly i nad úrovní dnešních FPS trháků. Jen ta AI mohla být lepší. Ale to bych už asi chtěl moc.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Sprandi (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 315

10 000,- VK
Zasláno: čt 16. listopad 2006 15:17
mno,tak ja momentalne hravam GTA SA po nete,Battlefield 2142,Quake 4,The Godfather ale najviac NFS Carbon Smile
GTA SA je v pohode,ale aj tak sa mi najviac paci GTA 3-prve gtacko co som hral a este dodnes ma bavi,proste good gameska.
to drutek:Skus ten simulator sosnut z p2p alebo warezu.Kedze je od microsoftu,tak asi nebude mat vela mega.
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 16. listopad 2006 17:26
No mne nejvic bavili NFS 3,4 dalo se tam stahnout nekolik stovek dalsich aut atd a byli tam policajti, myslis ze NFS MW je pekna kravina kdyz jedete 290 km/h tak nemate sanci vytocit nejakou vetsi zatacku a jeste kdyz nabourate do polisu tak se vam nic nestane a voni malem vypadnout za auta, no ted mi kamos puci Carbon a prej je to lepsi nez MW tak uvidim

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 16. listopad 2006 18:19
Carbon je krávovina.. Vůbec mě to nebaví, daleko víc mě bavili MW.

Šíleně se těšim na HL2 Episode 2. Asi před týdnem jsem skončil s druhým dohráním HL2 a předevčírem s prvním Episody one, a teď mam strašnej absťák a zas hrát od začátku se mi nechce... Smile
Bráchu po síti na HL2DM asi neukecam Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna