Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hippies

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Hippies

Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:34
Nenapadlo mě do jaké sekce to dát, tak sem se rozhodl, že sem, protože Hippies se celkem politicky angažovali, jinak pište svoje názory na tohle hnutí...

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:37
Novodobí hippies sou ti na czech teku ne?
Ale mám kámoše hipíka a ten je celkem v poho, akorát mi ty květinové děti příjdou kapku nemyté! A vůbec je moc nemusím
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 11:45
Já mám taky několik kámošů hippíků, nevím, ale nevydržel bych asi být zarostlej, nemytej a denně kouřit trávu....

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 09:07
mina napsal:
Novodobí hippies sou ti na czech teku ne?
Ale mám kámoše hipíka a ten je celkem v poho, akorát mi ty květinové děti příjdou kapku nemyté! A vůbec je moc nemusím


NEvim jak vypadaji "Hipici" ktere znas ty, ale ty co znam ja jsou spis jen takove, jak jsi napsal, zarostle kreatury hulici travu. Mam pocit ze s pravymi hippies maji spolecnou jen tu travu a hlasi se k nim protoze k nikomu jinemu se jim to nehodi.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 10:14
Ten kamoš je právě typ. předst. květinových dětí, travku si moc nedává, ale je vegetarián a čte zásadně hipícký autory Cool
Ale máš pravdu ti novodobí s nimi maji společnej akorát ten cannabis
on les aura!

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 22:13
Hippies se zrodili v Americe za Vietnamske valky, kdy se rukovalo povinne (pokud jsi se nemohl vykoupit, bohati maji samo moznost se spasit...) a z flustrace nad lhanim politiku (Nixon) a vmesovanim USA do obcanske valky mezi Vietnamci.

"My nechceme to valku, Vietnamci nechteji tu valku. Tak proc porad pokracuje?"
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 22:46
Hnutí Hippies má kořeny už před Vietnamem. Počátky jsou někde na počátku 60´, kdy se v USA a Západní Evropě začíná rodit konzumní společnost ( Smile ).
Vietnam, Nixon atd. přišli mnohem později.

USA se vůbec vměšujou do spousty válek (I světová, II světová, Korea), asi je to baví nebo co.
"Severní Vietnamci a Kreml chtějí válku, mají jí mít."

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 19:16
Američani se serou všude jenom kvůli svýmu vlastnímu prospěchu...nejvíc na tom asi vydělali ve světových válkách.....

Dahllie (0)
Anonymní




0,- VK

;)

Zasláno: pá 11. srpen 2006 10:03
koscik napsal:
mina napsal:
Novodobí hippies sou ti na czech teku ne?
Ale mám kámoše hipíka a ten je celkem v poho, akorát mi ty květinové děti příjdou kapku nemyté! A vůbec je moc nemusím


NEvim jak vypadaji "Hipici" ktere znas ty, ale ty co znam ja jsou spis jen takove, jak jsi napsal, zarostle kreatury hulici travu. Mam pocit ze s pravymi hippies maji spolecnou jen tu travu a hlasi se k nim protoze k nikomu jinemu se jim to nehodi.


Musím se hippíků zastat, ne všichni se nemyjí a hulí. Teda alespoň ti, se kterými se přátelím já. Wink sama jsem dost čistotná Angel

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2006 10:36
jedinná jejich myšlenka co se mi líbí je volný nevázaný sex :D
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna