Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hitler

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 15:33
Baros napsal:
Slyšeli jste něco o tom, že Hitler byl poslední dva roky svýho života závislej na perníku, prej mu ho 2x denně píchal jeho doktor...No a třeba Göring to je známá firma...ten si pro změnu píchal morfium...Vypěstoval si na něm závislost když byl za 1.světové sestřelenej a bylo mu podávaný při zranění...Ale to ví asi každý malý dítě...


hh, to mas pravdu, ja jsem velky dite a tudiz jsem to nevedel Slinták
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 24. prosinec 2005 20:31
.....když Amíci pak Göringa vyslíchali použili na něho dobrou metodu, nedali mu dávku a on jim všechno vykecal a ani potom mu ju stejně nedali Mr. Green ....

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: so 24. leden 2009 14:54
Hitler???
Ten milý pán s knírkem

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 31. leden 2009 12:18
ať žije demokracie. ať máte na hitlera špatný nebo dobrý názor tak to není jedno. za ten kladný vztah vás můžou žalovat za propagaci fašismu...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. květen 2009 00:37
Adolf... no musel to bejt dobrej zmetek, ale osobně jsem ho neznal. Třeba to na něj jenom narafičili... Mr. Green
Ale to, jak se k těmhle fašounům dneska hlásí lidi, to je dost dementní. Občas mě napadá, když je vidim, že takový by Hitler taky nechal zabít...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 22. srpen 2010 00:55
včera jsem si na lastku psal s jednou nazi borkou, co měla v library spoustu kapel, oslavujících Adolfa... a mezi jejími nejhranějšími písničkami byla třeba "Adolf Hitler show me the way" od Skrewdriveru... a když jsem jí ptal, jestli ví, že by ji Hitler taky poslal taky do plynu, protože je češka, tak furt mlela jakýsi sračky... a taky se dušovala, že není češka, ale hrdá moravanka... a pak mi všechny komenty smazala... Very Happy docela nechápu jak v dnešní době někdo může uctívat Hitlera, a proč když už někdo poslouchá takovýhle sračky a tak to má ještě veřejně vystavený na last.fm... Rolling Eyes

P.S. doufám, že pecan není taky takovej a že jeho pokoj nevypadá jako pokoj toho borce z filmu "kult hákového kříže" Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 21:00
teď jsem někde četl, že hitlerovi předci jsou 100% židi a černoši Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 21:02
To bylo na novinkách ne, myslim.. Mr. Green A né černoši, ale afričani.. Very Happy Ale v tom moc rozdílu nebude.. Mr. Green

Trochu jiné téma.. co myslíte, že by se stalo s timhle chlapem po WW2, kdyby zůstal naživu? Snažil by se to všechno nějak napravit, nebo by ho někam zavřeli a ukazovali jak cvičenou opici? Nebo by dostal trest smrti a zemřel by stejně..

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 21:04
poslali by ho na smrt, stejně jako ostatní nacisty
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 21:58
to zase psali na novinkách, co? všichni lidi mají předky z afriky, protože z tama pocházejí všichi lidi... ale je dost nepravděpodobný, že Němec, který se narodil v 19. století, když prakticky neexistovala žádná migrace afrického obyvatelstva do Evropy měl předky z afriky (tedy předky, kteří by žili míň než před několika desítkami tisíc let)... to je zase nějaká propaganda, které náckové stejně nikdy neuvěří...

jinak kdyby přežil, tak by ho soudili a odsoudili k smrti, jako ostatní...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 6 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna