Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hoaxy :-)

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Hoaxy :-)

Zasláno: po 14. listopad 2005 16:39
Sem pište zajímavé hoaxy, které vám přišly mailem. Vím, že na to v ČR máme speciální web, ale proč bysme se nepobavili i u nás.

Dal jsem to do "Vtipy a jiné legrácky", protože to k ničemu jinýmu, než k smíchu není. Mr. Green
Zasláno: po 14. listopad 2005 16:45
citace:
Firma Ericsson rozdava mobily.......a to zadarmo pres internet,aby pusobili proti znacce Nokia, ktera porada stejne akce.

Ericsson se chce touto akci vice zviditelnit. Proto nyni rozdava zdarma nove WAP-mobily.

Vse , co je potrebne udelat je poslat tento mail dale na 8 osob. Asi za 2 tydny clovek obdrzi Ericsson T18.Kdyz se tato zprava posle na 20 a vice osob, tak clovek obdrzi dokonce Ericsson R320 WAP.

Dulezite: Kopii poslat na tuto adresu: anna.swelung@ericsson.com

Hodne stesti!! Pozor: Neni to zadny vtip! Opravdu to funguje! Takze, obstarejte si hezky darek.


No, řekl bych že je docela staršího data, ale pořád žije... Think A už tehdy očividná kravina, ale komu není rady...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 17:32
zrovna dnes mi tenhle prisel a sranda na tom je,ze uplne nahore zacinal nejak jako"Podivejte se na www,hoax,cz at neskocite na nejake lzive" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 18:31
no,po takovym jednom "hoaxu",kterej byl ignorovanej sem "koupil" prima trojana a moc do smíchu mi nebylo Brick Wall teď už je mi hej Wink

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 20:01
Tohle mi dneska přišlo na ICQ od jednoho člověka, neni to asi přímo hoax, ale...:
citace:
řetězová zpráva: Honem se rychle poser. Když se rychle a bez toaletního papíru posereš tak tě najde tvá láska a budeš dosmrti šťastný, pokud se neposereš, tak se posere celý svět a všechno bude v prdeli. posílej dál.

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 20:12
Hehé, tak to bych ráth dostal Mr. Green Applause
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:11
taky sem dneska odstal, od kenase
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 01:21
citace:
Jednoduše pošli kopii tohoto dopisu svým sedmi kamarádům, kteří jsou zrovna takoví "ostří hoši" jako jsi sám. Předtím ale ještě připiš své jméno na poslední místo na konec seznamu uvedeného v tomto mailu a první jméno pro změnu škrtni. Pak zabal svoji manželku, přítelkyni či partnerku do velké krabice (nezapomeň na díry ve víku, aby se neudusila) a tento balík pošli poštou tomu, kdo je na prvním místě seznamu.
Až se dostaneš na první místo Ty sám, obdržíš poštou sedm na sedmou žen, což znamená 823 543 kusů. Dle statistického rozdělení musí být v takovém množství minimálně 0,5 Miss Švýcarska, 2,5 modelky, 463 nymfomanky, 3234 skutečně hodně perverzních žen, nejméně 20 198 multiorgastických žen a 40 396 bisexuálek. Což je, dohromady vzato, 64 294 žen, které jsou stoprocentně žhavější než ten šrot, který jsi odeslal Ty!
Ale to nejlepší teprve přijde: Tvoje stará mezi nimi zaručeně nebude! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPŘERUŠUJ ŘETĚZEC!
Muž, který poslal mail pěti, místo sedmi svým kamarádům, dostal zpátky svoji starou včetně jejího pomačkaného kostkovaného župánku a trvalé migrény. Zároveň se odstěhovala topmodelka, která u něj bydlela od doby, kdy odeslal svoji starou. A co víc, odstěhovala se k jeho nejlepšímu kamarádovi ze školních let (tomu mimochodem mail neposlal).
Zatímco píši tento mail, si chlapík, který byl o šest stupínků nade mnou, užil už s 837 ženami a leží s těžkým otlučením koulí v nemocnici. Mezi tím se před jeho pokojem nahromadilo dalších 452 krabic!
MUSÍŠ MÍT JENOM TRPĚLIVOST! Protože tohle je Tvoje jedinečná příležitost uvést svůj sexuální život zase do pořádku. Už nikdy více žádné strachy před triviálními kravinami, které musíš překousnout jen proto, abys dostal tu svoji do postele. Žádné podbízení se tchýni a už vůbec žádná nechutná slovíčka typu "svatba, zásnuby atd.", při kterých Tě polévá studený pot (na zádech a v podpaží), při kterých rudneš jako rak a lapáš po vzduchu ve smrtelném zápase.
Nerozmýšlej se proto dvakrát a pošli ještě dnes tento řetězový mail svým sedmi nejlepším kamarádům.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 03:23
cekam balicek Wink

je to vlastne hoax?Nebo lip vymysleny"letadlo" ? Slinták
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 17:39
svoji mladou bych nikdy nikomu neposlal. jeste by mi ji os***l :D


Jarďas
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 1 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna