Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hodinky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Máte hodinky?

Hlasování není časově omezeno.
Mám náramkové:
39% 39% [ 9 ]
Mám cibule:
0% 0% [ 0 ]
Mám v telefonu:
52% 52% [ 12 ]
Nemám:
8% 8% [ 2 ]
Celkem hlasů : 23 / Hlasujících: 21
Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: st 6. říjen 2010 21:30
Než jsem měl mobil, nosíval sem různé digitálky pochybné kvality... pak jsem dostal mobil, a jak se odporoučely hodinky, žádné další jsem neměl a nemám...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 12. říjen 2010 23:33
já nosím hodinky pořád, páč na mobilu mám furt vyplé vyzvánění (aby mě furt někdo neotravoval) a od šesté třídy nosím digitálky, ale s tím rozdílem , že posledních 15 let to jsou casia. teď mám jedny s desetiletou baterií (pět let už šlapou). mám v nich databanku, stopky, budík (pužívám denně) a odpočtový alarm. ten používám dost často, páč podle něj nabíjím baterky do akuvrtačky
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 20. duben 2014 20:46
Tak jsem si na aukru koupil Primky za 3 kila, abych byl cool retro Mr. Green Mr. Green Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 20. duben 2014 21:35
Jedny origiální natahovací Primky made in Czechoslovakia někde myslím že mám.. Smile Akorát teda hodinky nenosím, a pokud bych to chtěl jako doplněk k obleku, tak si asi vezmu ty co jsem tu ukazoval o pár stran dřív.. Very Happy
Zasláno: so 28. květen 2016 02:54
Tak jsem si koupil "chytré" hodinky s dozimetrem pm1208m Gamma Master II od Běloruského výrobce Polimaster... a musím říct, že super... umí i logovat naměřenou radiaci a další věci... ale to jsem bohužel nezkoušel, protože mi ještě furt nepřišel infraport, který se používá na synchronizaci hodinek s počítačem...
založil jsem si blogísek, kam budu dávat videa, grafy s naměřenou radiací, návody a tak... Smile
takže se můžete kouknout

http://pm1208m.blogspot.com

P.S. začal jsem to psát anglicky, protože předpokládám, že v Česku tyhle hodinky moc lidí nemá...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 08:40
Já jsem se taky pokoušel vzít na vlnu chytrých hodinek.
Musím říct, že jsem dlouho vybíral a pročetl dost recenzí, ale jako iPhonista toho moc na výběr nemáte, respektive máte, ale u všech hodinek budete ztrácet tu "chytrost".

Nakonec jsem i chtěl, aby hodinky dobře vypadali. Protože si myslím, že to je u hodinek asi to nejhlavnější, je to přece doplněk.
Vyhráli to na zkušební dobu Huawei Watchy, podle mě jsou to jedny z nejkrásnějších chytrých hodinek, ale víc toho využijete přeci jenom na Androidu. To zpracování hodinek bylo ale velmi kvalitní a vypadali opravdu dobře. Vrátil jsem je do 14 dnů a od té doby hodinky nemám. Taky je nabíjet každý den, no. Přijde mi, že výrobci z toho dělají víc mobil než hodinky.

Zajímavý nápad jsou ale Pebble, ale tam bych počkal na další generaci, mně se nelíbil ten velký okraj displaye. Má je můj kamarád a nemůže si na ně stěžovat. E-paper display, vydrží mu skoro 14 dní na nabitý a i v iPhonu jsou k dispozici všechny funkce. Navíc mají otevřený systém.

A nemůžu si pomoct, stejně největší podporu dostanete na iPhonu s Apple Watch, hlavně co se týče všech aplikací. Ale pak ta výdrž, to je fakt úplně tragický, když nevydrží ani jeden den.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 08:52
Jo, ta výdrž je naprosto tragická... stačí mi, že skoro každý den nabíjím mobil a tablet... nepotřebuju každý den nabíjet i hodinky... proto bych si Apple hodinky ani ty od Samsungu nikdy nekoupil... Very Happy nesmysly jako foťák v hodinkách fakt nepotřebuju... Very Happy
Ale pebble jsou super... sleduju je od začátku a líbí se mi čímdál víc...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 08:55
Časem asi půjdu do Pebble Time. Líbí se mi Steel verze, ale zatím mi připadá fakt zbytečně drahá.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 08:57
S tou cenou máš pravdu, taky mi to přijde moc. Za takové peníze máš klasické nádherné hodinky, které vydrží roky nabité Mr. Green

Občas na ty Pebble jsou ale akce, tam je cena zajímavější.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 09:01
Pebble Time uz mají zajímavou cenu. Z webu i za 99$, ale Steel verze stojí stále dvojnásobek. Jiné než Pebble nechci - nevydrží nabité ani dva dny. Nabíjet každý den mě nebaví ani u mobilu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna