Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hrajte si hry a vyhrávejte dárky zdarma

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Co si o této nabídce myslíte?

Hlasování není časově omezeno.
Výborná, hned to zkusím!:
53% 53% [ 8 ]
Podvod, ruce pryč!:
13% 13% [ 2 ]
Nezajímá mě to, nemám čas.:
33% 33% [ 5 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 27. leden 2007 16:25
Já se o těch questech dozvěděl na jejich foru, ale nejlepe jsou myslim popsany tady Arrow http://en.prizee.pl/quests.php

Na těch samých stránkách je i shop, kde si můžeš koupit Maxpacky za prachy na EG, MB, nebo PP Arrow http://en.prizee.pl/shop.php Sám jsem si od nich koupil dva maxpacky z e-goldu a jsem spokojen, kód přišel na mail do následujícího dne, jednou ještě ten den. Wink

Doporučuji i přečíst o dárcích, jak k nim můžete přijít Arrow http://en.prizee.pl/gifts.php
Zasláno: ne 28. leden 2007 02:46
Tak se mi podařilo splnit další Quest, tentokráte The Lone rangers, to se mělo posbírat 3 podkovy, červenou, zelenou a modrou. Mám pro Vás návod, jak to zvládnout klidně všechny hned za sebou v jedné hodině... Wink

Tady na té stránce máte generátor linků na ty podkovy, takže je nemusíte hledat (velmi užitečná věc). Arrow http://www.generator.yoyo.pl/
Ovšem sám o sobě vám asi moc nepomůže, jelikož musíte trefit ve správný čas tu správnou podkovu a u každé podkovy jen jeden může v danou hodinu vyhrát. Já mám ve firefoxu plugin reload every... A tak jsem klikl na ten daný link a jak se blížil čas kliknutí na danou podkovu, tak jsem klikl na ten daný odkaz s předstihem a nastavil jsem reload every na 1 sekundu... Smile Pak jsem to nechal přetáhnout i přes limit (dokud se neobjevilo, že danou podkovu už mám) a takhle jsem to zopakoval i s těmi dalšími podkovami... Wink Whistle

Teď mě napadlo, že jsem mohl být svině a říct, že ten návod vám dám za menší odměnu... Smile d'oh! Slinták Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 14:50
Mě to furt nejde...zkouším to už od včerejška a furt je někdo rychlejší. Sad A to mi ještě včera v devátým levelu "rybiček" spadl net,takže jsem přišel o všechny levely,jednu perlu a 0,10 bubzu. Brick Wall

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 14:56
Tak to nasere s temi rybickami. Jinak ten navod mi stoprocentne fungoval, taky ti to nejprve pise, ze byl nekdo rychlejsi, ale poustim to tak minutu pred ti mcasem a nechavam to pres minutu po tom case a vetsinou se chytim. Kdyztak to zkus v noci, kdyz tam je min tisic lidi, kteri se o to pokousi... Wink Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 15:01
už asi 20 krát sa stalo, že mi spadol net, alebo som omylom dal načítavať inú adresu v tom istom okne a hneď to napísalo ako keby som si to už odohral - to vie naštvať
Pod lamou býva najväčšia tma.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 15:15
Jj,zkusím to v noci.Včera/dnes jsem to zkoušel o půl druhý (bylo tan "jenom" cca 6k lidí),ale jenom ručně,tak to teď zkusím pomocí toho FF.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 17:48
Tak teď jsem to zkusil u mladé a červená podkova mi utekla, ale zelená je moje a modrou jsem propásl ... Mr. Green A to tam je přes 19 tisíc lidí Smile
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 17:50
Jj,už mám dvě...ještě tu červenou.Jsme na ňu teď nějak zapomněl. Laughing

EDIT: Quest splněn. Mr. Green Ricky dík za radu jak na něj.Btw "rank" to taky nakopne slušně dopředu. Very Happy

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 29. leden 2007 17:55
2 Norton: jj nemáč zač, já už taky mám splněné jak u sebe, tak u mladé. Jinak jsem uvažoval, že bych taky mladou přihlásil do klanu, když za ni stejně hraju zatím já Smile Jo a dneska koukám, že mají nový vzhled tlačítek a pokladnice, možná ještě něco vylepšili... Mr. Green

EDIT: A teď mi na prizee firefox žere celý výkon procesoru... d'oh! Brick Wall Rolling Eyes
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: pá 2. únor 2007 11:46
Hehe...jsem to trochu přehnal s dospělíma rybičkama a potom jsem musel vyklikat všechny vajíčka abych se dostal k těm modrým rybám. Laughing
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 6 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna