Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hrajte si hry a vyhrávejte dárky zdarma

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Co si o této nabídce myslíte?

Hlasování není časově omezeno.
Výborná, hned to zkusím!:
53% 53% [ 8 ]
Podvod, ruce pryč!:
13% 13% [ 2 ]
Nezajímá mě to, nemám čas.:
33% 33% [ 5 ]
Celkem hlasů : 15 / Hlasujících: 15
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 16:41
Jo letadýlka taky zatím za celých 44 dní bylo to jediné, co se mi podařilo protočit, tak asi ještě nebudu zkoušet ten triforce quest, jinak ten magician máš myslím jistý, když zahraješ hned coctail Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 18:16
No já mám taky takovej pocit...uvidím o půlnoci. Very Happy

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 22. únor 2007 21:27
Tak nový Quest prozrazen! Více zatím v polštině na Arrow http://www.prizee.pl/quest8.html Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

tomiklanger (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 151
Bydliště: Prááágl
10 000,- VK
Zasláno: čt 22. únor 2007 22:13
No, hele, zkousel sem to, ale zda se mi to takovy blby... Teda jako hry jsou good, ale ty stiraci losy, to je nanic...Very Happy To vzdycky vsechno projedu...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 28. únor 2007 01:16
Však ty placený hrát nemusíš. Wink Mr. Green
Já včera vyhrál na VIP ticketu celej 1 Bubz.To je zatím nejvíc,co jsem na některý hře vyhrál. Dance Kdyby to tak šlo každej den.

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: ne 18. březen 2007 18:10
Mám splněn The Quest of the King (6 čtverců).

Myslel jsem si, že až ho splním budu vždy začínat od 6 levelu v těchto 4 hrách.

Ale není tomu tak. Předevčírem jsem skazil "žábu" v 7 levelu" a včera jsem začínal 1 Levelu. Včera jsem skazil "letadlo v 8 Levelu a dnes jsem začínal zas v 1 Levelu.


Jinak QUEST mám splněn na 100 procent - přišel mi email o splnění tohot Questu a přidalo mi to rank.


Nevím tedy jestli mám ještě něco napsat rybce - od kterého kola chci začínat nebo co a jak.

Poraďte. Dík

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 18. březen 2007 18:23
Tak nejprve, to, o čem mluvíš není quest of king, ale quest of the six squares. Věřím, že ho máš tedy splněný. Nikde myslím nebylo řečeno, že ti to automaticky bude začínat od šestého kola, ale já četl někde na jejich fóru, že vždy, když si o to požádáš rybku, tak skočíš do jakéhokoliv kola (1-6), které si určíš. Ten příkaz pro rybku je myslím "Give me the square #" a místo # vlož číslo levelu, kam chceš skočit (skočí ti tam vždy všechny čtyři hry).
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: ne 18. březen 2007 18:47
For Ricky.

Dík za odpověď .
Hned zítra vyzkouším.
Jinak máš pravdu s tím názvem QUESTU. Very Happy

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 25. březen 2007 15:27
Chlapi, takže jsem našel pro ty z vás, kteří chtějí trénovat Prizee offline tuto stránku:
kód:
http://prizeeweb.110mb.com/data/t11.html
Já sám to teprve stahuji a odzkouším a budu velice happy , kdy ž to bdue fungovat! Very Happy Applause
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

h0n24 (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 28. březen 2007 18:06
Zdravím, prizee pravidelně hraju a docela mne zaujala možnost jej hrát offline - tak bych se možná konečně dostal přes 9.tý level v letadýlkách apod...

Problém je ale ten, že na rapidshare byl soubor již smazán a není nikde k sehnání. Pokud by se však nějaká hodná duše našla a zaslala tuto offline verzi na můj mail (h0n24.cz@gmail.com), byl bych jí nesmírně zavázán... (nebo alespoň funkční odkaz) BTW: pokud chce někdo, kdo pravidelně hraje prizee k nám do klanu, nechť pošle pozvánku na tupci-cz.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 8 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna