Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 126, 127, 128  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 27. říjen 2019 23:48
Takže jsi nečekal na slevu a vyplázl za to plnou pálku? Very Happy
Já to dohrál už tak 10x, vždycky když přijde nějaký update co přidává novou dobu nebo tak něco, tak to zapínám a hraju odznova... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 28. říjen 2019 13:43
Ja u toho včera skisnul do půl čtvrtý, ale hraju jen první mapu a uz vim, ze to budu muset hrát znova a jinak. Na cele mapě mam pouze jednu pilu a mam proste zoufalém nedostatek dřevnich tokenu.
Jinak ta hra je fakt skvělá a opravdu Vás nutí dělat celej průmysl Smile ty semafory jsou tu opravdu jednoduché a vytvářeni šablon je skvělá věc, usnadní spousty času pri budování 4 kolejích nádraží Smile
To v původním ttd vůbec není.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 28. říjen 2019 14:06
Já to ze začátku taky hrál na několikrát... Teď si většinou pouštím ty největší mapy (myslim 512x512), tam je všeho dost
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Mateasi (0)
Myš
Myš


Narozen: 18.9.1990 (33 let)
Příspěvky: 2

10 140,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2019 22:49
PS4 hram red redeption
forever young thug

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 2. listopad 2019 05:48
Já hrál Red Dead Redemption u kámoše na PS4 a přišlo mi to nudné... minimálně ten začátek co jsem hrál... člověk jede furt na koni zasněženou krajinou, pak postřílí pár banditů a zase jede tasněženou krajinou... radši jsem si pustil GTA5, tam je akce hned od začátku...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 8. listopad 2019 21:32
Talos Principle je celkem v pohodě. Ze začátku jsou ty puzzly docela složitý, ale jak se člověk naučí s tím zacházet, tak mi už dál pak přišlo, že se to dost opakuje a jen výjimečně jsem se u něčeho zastavil a dlouze přemýšlel, co dál (většinou proto, že jsem přehlídl nějaký žebřík nebo krabici).
Všechny 3 konce celkem ušly. Ten nejsprávnější byl taky nejhezčí.Smile

Obrázek je z jinýho konce
, z toho, co dá nejvíc práce a není nic extra, což si autoři asi uvědomovali při pohledu na nabídku epitafů, co se dají vybrat. Mr. Green
 

Obrázek
Zasláno: čt 14. listopad 2019 09:49
UPDATE: Dohrál jsem i DLC Talos Principle - Road to Gehenna a tam jsou ty puzzle o dost složitější a když jdete i po hvězdičkách, tak to je ještě brutálnější. V několika případech jsem asi i podváděl, že jsem si vytahal nástroje z jiných puzzlů a párkrát jsem musel googlit, kde jsou vůbec ty hvězdičky zašitý. Embarassed

Je to fajn hra a asi má i celkem hlubokou myšlenku, což je věc, kterou já moc nevnímam. Paralely s vírou, křesťanstvím.
Titulní skladba je Virgo Serena, což jsou nějaký verše z bible nebo odkud o panně Marii se dá naroubovat na to, že jedna z vědkyň, která v příběhu dotáhla do konce celý ten projekt, ve kterým se odehrává samotná hra, byla taková ta zažraná nespolečenská vědkyně bez osobního života.
Ale tohle jsou takový náznaky a útržky, není to dostatečně "in yo face", takže mi to celou hru bylo volný a dočetl jsem se o tom až když jsem hledal, co zpívají roboti v závěrečným chorálu na konci hry... Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 14. listopad 2019 10:32
Ježiš, robotický Ježíš? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 14. listopad 2019 11:40
To asi bude ten v tom DLC, protože na začátku ho "bůh" oživí z kobky, aby šel zachránit nějaký roboty... Ale neznám detaily příběhů z Bible, abych to porovnal 🙂
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 14. listopad 2019 13:06
Doufám, že v rámci politické korektnosti udělají druhý díl s robotickým Mohamedem a třeba i Budhou Exclamation Shame on You
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 120 z 128




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna