Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 126, 127, 128  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. listopad 2019 21:54
Soma byla nedávno na EGS zadarmo, tak jsem se do ní po Talosovi pustil a vlastně je to hra na stejné téma (někde v počítačích v Talosu dokonce bylo i to řecké slovo Soma zmíněno) o tom, co je vlastně člověk a jaký je vztah mezi tělem a vědomím.
V Talosu bůh trénoval těmi úkoly AI, aby se zdokonalovaly a byly víc a víc jako lidi a tím nahradili lidstvo vyhubené virem. Tady zase Zemi zasáhla kometa a lidstvo se zachraňuje vystřelením skenů vědomí lidí do Vesmíru.

Ve hře je několik takových rozhodnutí, které sice nijak neovlivní příběh, ale člověka trochu nutí přemýšlet, co je filozoficky správně. Když se vědomí kopíruje z místa na míst, kdo/co je vlastně "ten člověk"? Má se stará kopie zničit (zabít?) nebo nechat žít? Hra se dotkne i eutanázie...

Trochu mi přišly otravné ty hororové části, který většinou až tak moc strašidelné nejsou, jen je otravné se nějak vyhýbat "zombíkům" (většinou se stačí rozběhnout a utéct) a když to nevyjde, tak čekat, až se přehraje řvoucí blýskající koláž pixelovaných fotek, než se konečně objeví "press any key to retry".
Ale je fakt, že level ke konci,
kde se jde po tmě na dně oceánu podle několika rozostřených světel v dálce, byl celkem strašidelný, jenže
celou cestu se nic nestalo, žádná hrozba, takže trochu zklamání, že to vlastně bylo pro nic. Ale dá se na to koukat zase filozoficky, že se člověk bojí, i když nemá proč, tak dejme tomu
 .
  Mr. Green

Když jsem googlil problémy s plynulostí hry, někdo zmínil, že je to daň za to, že se ve hře nikdy nenačítá "další mapa". To nenačítání je hezký a člověka to dost drží v ději, ale je to nějak blbě implementovaný a hra se každou chvilku tak divně na půlvteřinku zahryzává, kolikrát i když jen běhám sem a tam po pár místnostech, kdy se snad nic na pozadí načítat nemusí. Jinak to hardwarově náročný snad moc není, graficky to nevypadá nijak úžasně, tak bych v nízkou náročnost doufal. Think

Celkový pocit je za mě dobrý, když budete mít příležitost, zkuste. Thumb up!
Dohráno jsem podle Epic Launcheru měl za 11 hodin s tím, že jsem se snažil tak nějak číst všechny různý logy a maily na terminálech...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 20. listopad 2019 13:03
Heh, to mám taky zadarmo z EGS... asi bych si to mohl zahrát... Anxious
Zasláno: so 23. listopad 2019 19:00
Hráli jste někdo Space Engineers? Z videí to vypadá jako kříženec Kerbal Space Program a minecraftu...Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 27. listopad 2019 21:15
Na Steamu prodávají Steam Controller za 5,5 €... (+10 poštovný)... Končí s výrobou.

Hlásí to, že není skladem. Někdy to teda píše skladem, dá se to dát do košíku, ale pak člověk vyplní adresu, klikne na PayPal a už to zas není skladem. I když v tu samou chvíli je na webu jako skladem. Tak nevim, asi nějaká akce na způsob Alzy. Mr. Green d'oh!
https://store.steampowered.com/app/353370/Steam_Controller/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 27. listopad 2019 23:12
To už je asi pátá akce kterou zdůvodňují koncem výroby Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 28. listopad 2019 08:39
Když jsme kupovali Link, tak to taky byla akce ke konci výroby. A fakt. Laughing

Dnes mi dorazil e-mail, že jsem uplatnil kód na členství Origin Access. Myslel jsem, že mi někdo hacknul účet na Originu, kde jsem se asi půl roku nepřihlásil, ale podle rychlého googlení prý dávají měsíční členství zadarmo těm, kdo mají aktivovaný 2faktorový přihlášení. Taky to mohli do toho mailu napsat nebo tak něco Anxious

Podle všeho nejsem sám, kdo si myslel, že ho hackli. Laughing https://www.polygon.com/2019/11/20/20974042/ea-origin-email-account-hack-scare-security
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 28. listopad 2019 11:56
Se ani nedivím, to je fakt nejhorší controller ever Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 28. listopad 2019 11:59
Nahodou, dohral jsem s tim zaklinace treba. Na nektery veci je to super. Ale taky s nim moc nehraju, jsem zvyklej na xbox controller.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 1. prosinec 2019 10:57
No nic. Za pokus to stálo. Laughing

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 6. leden 2020 22:59
PlayStation jsem kupoval hlavně kvůli exclusives, takže teď po dlouhé době parim. Hraju Spidermana, a je to super. Souboje mi až tak nejdou, ale je to hrozně cool se houpat mezi barakama. Ten pohyb je hrozně vymakanej a pořád mě baví se jen tak houpat a koukat na to Mr. Green a příběh se mi zatím docela taky líbí, i když mě hlavně baví prozkoumávat. Ale pokud někdo má PS, tak doporučuju.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 121 z 128




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna