Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 11. červen 2021 21:21
Humble Bundle právě teď dává zadarmo "Surviving Mars"
Doporučuju, super hra... Thumb up!
(Já už to mám z dřívějška Magor )
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 17. srpen 2021 00:13
Tak jsem dohrál Kingdom Come Deliverance a pustil jsem se do další hry, kterou už nějakou dobu mám na seznamu...
Battlefield 1.
Takže
Singleplayer je extrémně krátký. Dobrál jsem to za den Thumb down!
Jako chápu, že dnešní děti chtějí jen kropit kulometem, ale nešlo to trochu realističtěji?
Na BF1 jsem se těšil, protože to konečně bude hra o první světové. Ale tohle je spíš fantasy inspirované první světovou... Za první světové války nebyly automatické zbraně vůbec časté. V BF1 hráč začíná v každé misi s minimálně s jednou automatickou puškou nebo kulometem a každý druhý nepřítel má v ruce taky něco automatického...

tvl, to je takový problém to udělat trochu víc realistické, aby automatické zbraně byly méně časté? Pamatuju na "rifles only TDM" v CoD a tam to fungovalo skvěle i bez kropení všeho co se pohne... Vyhrál ten kdo umí lépe mířit...

Nejvíc mě pobavilo, že těžký kulomet Maxim dokáže unést i arabská princezna vážící polovinu co ten kulomet - a ještě s ním v klidu sprintovat... Rolling Eyes Asi nějaká příbuzná Ramba...
Zasláno: pá 10. září 2021 13:13
Teď hraju Far Cry Primal... Smile Podle mě super...
Jsem už v nějakých 50% příběhu (podle postupu, co mi to píše v hlavním menu).. Smile
Zasláno: út 14. prosinec 2021 06:20
Hele, máte někdo nějaký tip, jak si na gmailu nastavit filtr, aby se mi mazaly automaticky všechny maily z Humble Bundle kromě těch nabízejících zajímavé hry za levno? Poslední dobou toho chodí moc. Třeba dnes mi od nich přišly 4 maily, navíc většina z toho jsou knížky o modelování 3D grafiky ve hrách, programování her atd., takže klíčová slova jako "game" pak moc nefungují... Think
Zasláno: út 1. únor 2022 15:32
Tak Dan Vávra bude muset předělat Kingdom Come Deliverance
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3426018-jedinecny-objev-archeologove-nasli-na-tetine-stredoveky-hrob-ve-kterem-byla-kostra
Teda vlastně ne, jedna vlaštovka jaro nedělá... Sám Dan Vávra říkal, že to není nemožné, ale velmi vzácné..

/// koukám, že si tui píšu sám... to nikdo z vás dvou dalších lidí, co sem občas chodí hry nehraje? Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 1. únor 2022 21:21
Já teď hraju Rainbow 6 extraction, a Far cry 5. Oboje dost dobrý, Far cry má zajímavou premisu. Akorát jsem teď zaseklej na fightu po boss fightu, pořád mě zabijej a nebaví mě to Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 1. únor 2022 21:23
Jo a It takes two. To je nejlepší couch coop co jsem kdy hrál asi. Skvěle vypadá a má super herní mechaniky, které se v průběhu hry mění. Na hraní s polovičkou ideál. Jen teda ta moje neumí s controllerem tak se rozčiluje, a radši se buzerujeme v Overcooked, který má min tlačítek 😃
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 2. únor 2022 00:57
No dneska jsem poprvé hral R6E s kámošem, ne Sólo, a je to teda mnohem těžší. Věcí který znám ze singlu tam nejsou - medkit mezi nošená třeba. Za to mnohem víc nepřátel Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Tím, že jsem napsal 3 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 12. červenec 2022 06:36
Ubisoft ukončuje přístup ke hře kterou jste si koupili:

https://www.idnes.cz/hry/novinky/liberation-hry-zakaz-assasin-creed.A220711_150245_bw-novinky_srp

Tohle je problém všech těch digitálních distribucí. Danou hru prostě nevlastníte a když si výrobce řekne a vypne servery, tak máte po ptákách...

Jinak to není jediná prasárna od Ubisoftu - u některých her si brzy nestáhnete DLC:

https://www.idnes.cz/hry/novinky/ubisoft-ukonceni-sluzeb-2022.A220704_102755_bw-novinky_oz

Kde jsou ty doby kdy si člověk koupil hru na CD/DVD a ta byla navždy jeho...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 12. červenec 2022 10:38
To uz je davno pryc. Kdysi jsem si koupil v podstate hned po releasu DVD s Mass Effect 3. DVD proto, ze jsem zacal bydlet v praze a na byte nebyl net, takze jsem mel jen mobilni, a to bylo par mega rychlost a mala FUP.
No a samozrejme, DVD melo jen launcher a hra se musela stahnout. To bylo nejvetsi nasrani co se kupovanych her tyka Very Happy
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 127 z 128




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna