Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 126, 127, 128  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 21. květen 2018 11:44
Já jsem teď v práci!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 21. květen 2018 11:52
Ale vecer urcite taky nebudes chtit! Ja jsem ted teda taky v praci Mr. Green
Zasláno: út 22. květen 2018 13:39
Presne jak jsem rikal.. nechtel Crying or Very sad

No ale jendo, jeste ze jsi se mnou tehdy nesel na tu archwing misi.. ja jsme za to zadne prachy nedostal Mr. Green Oficialni info jsem uplne nenasel, ale pry se muselo udelat DMG aspon 1 000 000.. a ja mel o rad min Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. květen 2018 14:12
Takže jsem dobře udělal. A já si chtěl chvilku zahrát, ale než jsi asi za hodinu odepsal, tak už se mi nechtělo. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 22. květen 2018 15:00
No, tohle bylo i vikendu Mr. Green

A vcera jsme JA odepisoval okamzite, ty lhari jeden Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 25. květen 2018 08:03
Zemřel TotalBiscuit Sad Ty jeho WTF is... jsem měl rád, dost to pomáhalo s výběrem her.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 25. květen 2018 11:40
Ach jaj :/ Nicmene, jeho WTF o warframu ti meli pomoct hrat warframe!
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 14. červen 2018 11:44
Hmmm, na chrono.gg je teď ještě pár hodin za relativně levno Hellblade - Senua's Sacrifice...
Tak jsem to ráno pár minut zkoušel a podle intra to vypadá a působí fakt úchvatně, ještě líp, než jsem myslel z recenzí - fakt to na člověka působí, jak je ta holka blázen.

//smůla, je to pryč. Po hodince hraní si pořád myslím, že to je fakt působivý, ale herně je to vcelku nuda, zatím se asi tak 4x opakovalo to samý - rozsekat pár nepřátel, utíkat ohněm skrz hořící svět a pak hledat nějaký symboly, který tvoří kůly v okolí, aby se otevřela brána.

Akorát asi budu muset udělat upgrade, protože na střední detaily mi to jede 20 fps a se vším na minimum nedám víc než 35 fps Crying or Very sad

Jak to je dneska vůbec s grafikama? Už opadla ty histerie kolem kryptoměn nebo je všechno pořád nehorázně drahý? Think
Zasláno: st 25. červenec 2018 21:07
Tak jsem dohrál to Hellblade a fakt pěkný. Thumb up!
https://store.steampowered.com/app/414340/Hellblade_Senuas_Sacrifice/
Je to hra o příběhu válečnice, která trpí psychózou a prochází světem, který je vlastně hlavně v její hlavě, aby našla svého milovaného, který byl uvržen do pekel - a aby ho našla, tak samozřejmě musí do těch pekel sejít sama.

Jedinou výtku, co bych k tomu měl je, že ty souboje jsou takový hrozně stereotypní a časem i dost ubíjející. Ale je otázka, jestli to nebylo taky účelem.
Jak jsem psal o tom, že se pořád dokola opakuje to běhání ohněm a hledání symbolů, tak... to běhání ohněm po začátku, vlastně po takovém prologu, přestane.
Hledání symbolů probíhá v průběhu celý hry, ale časem jsem tomu tak nějak... no ne přišel na chuť, ale spíš se mi to dostalo do krve, že symboly hledat nebylo až takový problém. kolikrát jsem si říkal "hele, to vypadá jako nějaká runa, tohle místo si musím zapamatovat, až to bude třeba".
Další druhy puzzlů fungovaly stejným způsobem - šlo o to se dostat na nějaké konkrétní místo, ze kterého objekty ve světě splynuly třeba ve schodiště a tak. Určitě toho nebylo toho tolik, aby to na mě působilo ubíjejícím dojmem (jako ty souboje).
A některý části jsou teda fakt docela děsivý horor. Když si představim, že někteří lidé s psychózou třeba tohle zažívají denně... Brr...

Hru určitě doporučuju všem, co mají počítač, který to zvládne. Ty doporučené minimální specifikace na Steamu asi fakt nekecají, s mojí postarší grafikou, která nevyhovuje, jsem musel hrát skoro se vším na minimum a ještě navíc s nižším rozlišení, abych se udržel aspoň někde nad 30-40 fps.
A ta hra vypadá fakt nádherně. Obrázky na Steamu nejsou rendery ze superpočítače, ale hra takhle fakt vypadá. A zvuk naprosto perfektní. Navíc třeba ty "hlasy v hlavě" nahrávali binaurálníma mikrofonama, takže si člověk fakt přijde, že to mluví všude kolem.

I v malým rozlišení s minimálními detaily to nevypadá k zahození. Mr. Green

Obrázek Obrázek Obrázek

Tady je video o tom, jak hru tvořili, samozřejmě trochu spoilery, ale nepřišlo mi, že by to až tolik z děje prozradilo:


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Zasláno: so 28. červenec 2018 22:46
Dohrál jsem Super Hot
https://store.steampowered.com/app/322500/

Střílečka, kde se čas pohybuje jen když se pohybuje hráč. Zní to jednoduše, ale obzvlášť v pozdějších úrovních to sype tolik agresivních nepřátel, že je to docela těžký... Jen mi bylo trochu líto, že ten hlavní příběh jsem dohrál za večer, 3 hodiny a hotovo.
Když to bylo tak málo, ještě jsem to pustil párkrát a šel hledat nějaký ty secrety, kterej je v každým levelu jeden (a nejde je aktivovat při prvním hraní) schovanej někde mimo mapu, pak jsem se dostal asi na 8 hodin. Smile
Teď tam jsou ještě nějaký "nekonečný levely", kde to pořád sype nepřátele a musí se jich pokosit co nejvíc. To už mě ale moc nebaví, protože to sice odemyká další a další takový mapy, ale nějak mě to nemotivuje k hraní. Hlavně se vždycky někde vyloupne někdo, kdo mě zezadu zastřelí.

Ale jinak zajímavá hra a fajn zábava na těch pár hodin, koupil jsem to na tom chrono.gg za 9 $, což je tak akorát. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 106 z 128




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna