Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 126, 127, 128  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 9. listopad 2018 21:34
Hurá, dohrál jsem Shadow Warrior 2. Vcelku dobrý. Ze začátku to šlo dost ztuha, ale po troše upgradování zbraní a skillů to byla zase zábava, rozsekávání démonů a tak. Akorát mi to přišlo dost takový stereotypní, pořád se střídají asi 3 světy, v každým je pár druhů nepřátel a to se opakuje stále dokola. Každá mise je proběhnout vlastně tou stejnou mapou, po cestě vysekat příšery, který to naspawnuje, kliknout na nějakej čudlík a hotovo, někdy okořeněný tím, že se musí nejdřív běžet pro klíč a pak až k čudlíku.
Finále bylo vcelku zklamání. Nevím, jestli jsem si tak správným způsobem nastavil zbraně a upgrady, ale vlastně oba finální bosse včetně těch kupek nepřátel mezi nimi jsem porazil na první pokus během pár minut. Chápu, že SW2 není Dark Souls, ale přece jen jsem čekal, že finále bude trochu tužší. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 15. listopad 2018 23:11
Na HB je zdarma Sins of a Solar Empire: Rebellion

https://www.humblebundle.com/store/sins-of-a-solar-empire-rebellion
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 16. listopad 2018 09:42
Jéé, to jsem tak před 10 lety hrál.. Very Happy Teď to budu mít legálně... Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 16. listopad 2018 20:14
Dík za tip Smile
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 21. listopad 2018 11:04
Dirt 4 (a hromada nejakejch dalsich srajd Mr. Green ) za deset dolacu

https://www.humblebundle.com/games/jumbo-bundle-12
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 21. listopad 2018 11:14
Dirt 4 je mixed a je to Dirt, asi si to nechám ujít... Smile


Na Google Play jsou slevy "až 80 %" na nějaké hry
https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_cyberweek2018_premium_games

Koupil jsem Don't Starve, protože o tom vždycky mluvili nějací youtubeři, co sleduju, a Reigns, protože... ani nevím, ale má to dobrý hodnocení. Mr. Green
Zasláno: čt 22. listopad 2018 09:35
Včera jsem místo spaní hrál to Don't Starve a nechápu, co všichni mají na těhle hrách, kde člověk (bez wiki) neví, co má dělat, a nakonec umře. Laughing
Asi půl hodiny jsem přicházel na to, jak se používá past na králíka. Nakonec jsem ho chytil, opekl a očekával, že mi to vařený maso ubere hodně na hladu. A ono mi toho hladu ubralo asi stejně jako kdybych rovnou snědl tu mrkev, na kterou jsem králíka chytil. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 22. listopad 2018 09:39
Já tyhle hry taky nechápu. Hrál jsem chvilku Terrarii, ale pak jsem víc na Wiki než ve hře.. A ještě k tomu, když se nějaký předměty získají jenom tak, že musí být duben, noc, lichej rok a krvavej měsíc Mr. Green To člověka pak naštve Smile

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 22. listopad 2018 23:24
Haha novej Fallout je tak uspesnej že už po vydání má 33% slevu Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 23. listopad 2018 08:15
Hmm, to bych si časem mohl pořídit. Když se to fanouškům série tolik nelíbí, tak by to mohlo být fajn narozdíl od těch starých nudných dílů. Think Mr. Green

Já jsem včera hrál to Reigns a je to zajímavý, vcelku mě to bavilo, ale celkem rychle se to okouká. Jde tam o to, že máte 4 sloupečky - víru, lidi, armádu, peníze - a chodí "karty", na kterých se lidi ptají, jestli pro ně něco uděláte. Třeba že církev chce postavit poutní místo nebo že nepřítel zbrojí a zaútočit apod. Na ty je pak na výběr ze dvou odpovědí, v zásadě ano/ne a podle toho rostou nebo klesají ty 4 sloupečky. Jestli to správně chápu,tak jde o to udržet všechny ty sloupečky dostatečně vysoko, protože jinak vás svrhnou a zabijou.
Ale už mě zabili nebo svrhli i se sloupečky v polovině; stačilo jít na nějaký bál a tam namě vyskočilo, že jsem při soutěži v lukostřelbě dostal šípem do hlavy; nebo se vydat na prohlídku katakomb, kde jsem byl tak dlouho, dokud jsem nebyl celýmu národu ukradenej. Mr. Green
Pak jsou ve hře i nějaký souboje, ale tomu moc nerozumím, zatím jsem to hrál jen jako trénink a pak proti kostlivcovi v katakombách. Mr. Green
Ale tak je to zajímavá hra, za těch 27 Kč ve slevě fajn hra - akorát na to zahrát si jednoho panovníka na záchodě. Smile Za původních 80 Kč by to na mě působilo o dost víc rozporuplněji. Ale možná jsem se jen neproswipoval ke všemu obsah. Některý karty se ale už po cca 1-2 hodinách hraní začaly opakovat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 110 z 128




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna