Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 126, 127, 128  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 14. leden 2019 22:29
S XBoxim to nejde, ale ten steam ma pri zapinani podrzeni A a nebo X, podle toho jestli chces ke kompu nebo k Linku.
Ja to resim tak ze proste odpojuju BT dongle od kompu :rmrgreen:
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 14. leden 2019 22:39
No jo, ale když mám Xbox controller spárovanej s Linkem, tak controller nezapnu bez toho, abych tím i nezapnul Link a televizi. Mr. Green (//a v linku dongle nemám, jede to přes integrovaný BT)

A když ho spáruju s počítačem, tak se tím zase controller odtrhne od Linku a Link ani nezapnu dokud k němu něco nepřipojím kabelem. Mr. Green A controller musím pak v menu smazat a znova napárovat. d'oh!

No, zatím budu na počítači používat starej kabelovej gamepad (stejně nemám BT) a Xbox controller bude v obýváku u Linku.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy út 15. leden 2019 11:45.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 14. leden 2019 23:35
On si ten hroznej asymetrickej ovladač někdo koupí dobrovolně i když nemá Xbox? d'oh! #PSrulez
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 17. leden 2019 19:36
Já jsem doteď hrál na gamepadu akorát na PSX a pak s Logitech F510, který je rozložený jako Playstation, takže s tímhle jsem neměl zkušenost. Ale hraje se mi na tom stejně. Jen ten kříž by mi byl příjemnější kulatý jako to má Elite verze, nebo i ten Logitech. Playstation ho má koukám ještě zhovadilejší, protože to má jako oddělený tlačítka.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: čt 17. leden 2019 19:58
Jinak dohrál jsem hru ICEY, která byla v sadě se Steam Linkem.
Je to taková ta mlátička, který mě moc nebaví, ale tak šlo to, postupem času se upgradují útoky, takže ke konci má člověk už pocit, jako že má postavička docela sílu a asi by mě to chytlo rychleji, kdyby byla silnější od začátku.
Jinak hra dělá taky trochu Stanley Parable, že ji vypráví vypravěč, který říká, kam jít, a když ho hráč neposlechne, tak se vzteká, v pár případech, když člověk pokračuje dál a dál špatně, tak hra skončí. Akorát je škoda, že mi přijde, že vypravěč nemá žádný charisma, takže ta jeho zloba nepůsobí tak vtipně jako ve Stanley Parable.

Obrázek
Zasláno: čt 24. leden 2019 11:21
Xbox Live Gold je dobrý asi jenom pro konzole, co? Z jejich webu vůbec nechápu, k čemu to jako je. K hraní online?

U toho ovladače byly nějaký 14denní kódy na Xbox Game Pass, s tím se dá hrát několik her na PC, a pak právě ten Live Gold, který jsem se pokusil zadat ve Storu a poslalo mě to do háje.

Obrázek

/////
Jinak Hello Neighbor (tu mají m.j. zdarma v tom Passu) možná vypadá podle popisu zajímavě, ale je to hrozně zabugovaná zamrzávající deprimující hra. Hrozně se mi líbí, když přechází hra mezi cutscénou a hrou, jak hra na 5 vteřin vytuhne. Potěšilo obzvlášť na začátku, kde v cutscéně koukáte oknem a pak máte začít před "sousedem" utíkat. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 24. leden 2019 13:34
Xbox Live Gold by mela byt subscription service, kde dostavas mesicne nejaky hry "zdarma" v ramci predplatneho. Nevim teda jestli ti zustanou naveky nebo jen dokud si to platis.. spis pocitam jen dokud platis Smile A bez konzole s itm nic moc parady neudelas no Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 26. leden 2019 16:06
No jo no. Máte někdo xbox? Jestli jo, tak Live Gold na 14 dní je XN6P6-MR64W-C8D9R-2BVG6-P7H4F, ať už je to dobrý k čemukoliv. Na kartičce je, že to neplatí pro stávající členy a musí se to použít do 6. 30. 2019. Nevím, který měsíc je 30. Think Mr. Green

Já využívám akorát ten Game Pass, už jsem asi v polovině Gears of War 4, takže to za 14 dní snad dám. Jinak tam nic až tak zajímavýho na PC není https://www.microsoft.com/cs-cz/store/top-paid/games/pc?IsGamePass=true

Nejhorší na tom je, že ty hry z MS Storu nejsou hratelný na Steam Linku. Když by se přetrpělo to, že v počítači to jede 60 fps a na televizi dorazí odhadem tak 15 fps, tak v těch hrách nefuguje gamepad. Jedině ho nějak složitě mapovat na klávesnici.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 13. únor 2019 00:09
Hraju Tropico 4
Kdosi to sdílel na G+: Na GameSession mají akci, stačí 5 minut hrát, pak je navždy vaše. (akce platí do konce února)
https://www.gamesessions.com/en/Game/Tropico4
Snad jsem si tím nezaviroval počítač... Slinták Magor d'oh!
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2019 16:51
Obrázek

Clovek chvili nezapne pocitac a takhle to dopada Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 112 z 128




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna