Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

HTC

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 11:21
Vypadá hezky. Škoda, že nemá HW klávesnici, to bych si ho za 2 roky koupil... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 11:26
socko... Mr. Green
já osobně čekám na to až se začnou prodávat telefony s WP7, to pak cena telefonů s WM6 spadne... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 11:31
Jen aby to neudělali jako s iPhonem... Mr. Green cena GS je někde okolo 19litrů a obyčejný 3Gčko pořád dolu nešlo Mr. Green

Mně by se líbil třeba Google Nexus One, ale škoda, že to nemá qwerty, ale jestli to je display jako u iPhone, tak bych jí oželil...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 11:38
iphone nemá nijak extra display... už starý HD1 mělo lepší display... display iphonu je mnohem hrubší... (přesto, že display HD je větší) proto bych třeba nikdy nešel do HTC G1 (což je jedinej andriod, do kterýho bych šel, protože má HW QWERTY), protože má jen HVGA jako iPhone... na dnešní dobu je to docela málo... přecejenom dvakrát větší rozlišení dělá svoje...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 11:44
p!p@ napsal:
...proto bych třeba nikdy nešel do HTC G1 (což je jedinej andriod, do kterýho bych šel...

Mr. Green Mr. Green

No.. ale mně se na tom displayi úplně krásně psalo, na iPhone se ta HW klávesnice úplně krásně oželí. Možná to bude tim,že iPhone má ten display, co reaguje na teplo.. A tim pádem, tam asi nevznikne tolik překlepů jako na rezistivním displayi.. Nebo to bude tim, že jsem nikdy neměl telefon, kterej už je dělanej na ovládání prstem, protože Kaiser má pořád ten display zatlačenej dovnitř, takže se těžko píše prstem, ale měl jsem jenom Artemise a ten byl na nic v tomhle Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 12:12
aha, jo, kapacitantní display.. Smile ten má i HD2, proto o něm přemýšlím, i když nemá HW klávesnici.. Smile píše se na tom fakt mnohem líp.. Smile ale na druhou stranu to není tak přesnný, takže se nedají ovládat některý malý nabídky ve WM.. ale to s WM6.5.X není problém...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 12:43
Právě, když už udělají kapacitní display, tak do toho dají malý nabídky ve WM.. Proto radši přemýšlím o Nexus One, Android s kapacitním displayem musí bejt luxus. a když jsem viděl tu rychlost systému.. úhm, lahoda Mr. Green Tam už ty malý nabídky řešit nemusíš..

A WM6.5.x je podle mě dost zabugovaný, spousta věcí na to neni dělaný.. Třeba mně s tim špatně fungoval Resco Contact, nebo Resco Explorer..

Já si myslel, že je to kapacitní, ale nechtěl jsem říct nějakou blbost Mr. Green Myslel jsem, že na to má patent Apple, ale on má patent jenom na multitouch což? Laughing

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 12:53
mimochodem, když jsme u těch patentů, viděls to dildo, co si patentovalo HTC jako "stylus" na kapacitní displaye? Mr. Green Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 15:07
iPhone má jemnej displej...protože má dobře udělanou grafiku, líp jak v TF a má víc barev, ale WVGA je lepší pro surfování.A spekuluje se, že nový iP má mít 2x takový rozlišení.

pip: HD2 zas nebude o tolik tenčí jak iPhone Wink
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. duben 2010 15:30
Hele, ja ti nevim, ale nikdy jsem pouhym okem nepoznal rozdil mezi 65k, 256k a 16M barev... Vzdycky jde spis o rozliseni a velikost displaye ne? Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 32 z 34




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna