Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hvězdy - Noční obloha

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Hvězdy - Noční obloha

Zasláno: pá 6. červen 2008 01:57
Dneska jsou krásně vidět na obloze hvězdy. Vyrazilo mi to dech, páč jsem tolik hvězd na obloze snad ještě neviděl...
Taky se na ně koukáte? Já mam depku a z tohohle ještě větší, páč nemam koukat s kym a navíc když jsem koukal s bejvalou, tak jsem udělal všechno proto, aby to nebylo romantický... Sad

Aspoň jsem dneska zkusit něco vyfotit... Všechny fotky vypadají jako bílý tečky na černým, kromě jedný... K tý mě napadá snad jenom, že města jsou hrozný, když vidim, jak ten horizont svítí...

Obrázek

Možná otázka k tomu focení: je nějakej trik, jak s normálním kompaktem vyfotit ty hvězdy dobře a nerozmazaně? Na 6x zoom a minutovou expozici jsou ze všech hvězdiček 100px dlouhý bílý čáry.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 6. červen 2008 04:47
Tak hvězdy jsou patrně to co mi nejvíc chybí, jako pražákovi. Jsem ráda, když vidím pár největších hvězd.
Vždycky se těším na léto, že vypadnu někam do pustiny bez lamp a budu si užívat stříbrnou oblohu.
Je to nádhera a už se na hvězdičky těším. Smile
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 6. červen 2008 06:32
ad jenda - krásná fotka
Když vykouknu z okna, tak vidím taky nebe plné hvězd, páč nejsem Pražák... Laughing
mám ráda jasnou noční oblohu, lehnout si takhle na záda do trávy a koukat, jak padají hvězdy - to je paráda
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 6. červen 2008 07:40
Ja jich kazdy vecer vidim docela hodne, jsou tu videt casto a kdyz jsem se koukal s bejvalkou a jeste sam, tak jsem zazival hroznej romantickej pocit Embarassed , asi jako ty jendo.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 6. červen 2008 14:33
Tak na hvězdy sám ani nekoukám, protože zas takovej romantik nejsem. Ale s nějakou jo, to mám nějak ještě romantičtější náladu.
A jelikož nebydlím ve městě, tak vidím hvězdy snad každej večer... A občas mě to deptá, že není s kým se koukat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 6. červen 2008 18:50
to Jenda: na to focení hvězd byl návod v jednom starším čísle Digitálního fota, zkusím ti to v pondělí v práci nascanovat a poslat kdybys chtěl
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 6. červen 2008 21:08
Páč jsem pražák (již) tak vidím kulový, ale co se týče rady jak fotit, tak to nevím. Něco se pokusím zjistit od bráchy. Jwedu k němu v neděli a ten takový fotky dělá rád.
Velice dobrá fotka!!! Applause Applause Applause
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 21. červen 2008 02:11
Fotil jsem si vycházející měsíc... pohled to byl uplně krásnej.. tady je pár fotek.. škoda, že mi jich nevyšlo víc... většina je rozostřená (pitomá automatika) a nebo rozmazaná (nejspíš jsem hnul stativem)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zasláno: út 13. červenec 2010 23:20
Hrozný. O víkendu jsme s Handou vylezli v noci na zahradu, že mrkenem na souhvězdí... a nic, našli jsme a poznali sami akorát velkej vůz Laughing
Když jsme na to půl hodiny čuměli a na nic dalšího nepřišli, tak jsme si tam dotáhli notebook a souhvězdí hledali s pomocí Google Earth. Mr. Green
Ale teda musím říct, že pořádně jde vidět akorát ten Velkej vůz a ještě Kasiopea. Další 3 nebo 4 jsme viděli až po velkým snažení.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

odloucena (+8)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 160
Bydliště: Brno
21 433,- VK
Zasláno: st 14. červenec 2010 01:00
Před chvílí jsem se vrátila z noční procházky a musím říct, že obloha je plná hvězd. Vůbec mě nevadí, že nepoznám souhvězdí, ale je to krásnej pohled. (Až se mě zamotala hlava.) Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna