Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hvězdy - Noční obloha

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 15. srpen 2010 23:41
přesně tak.. Wink a proto to je každej rok ve stejnou dobu... jsou to úlomky, co zemi stojí v cestě.. pokud vím, tak tyhle jsou úlomky po nějaké kometě...
jo a mimochodem, v zimě bývá taky meteorickej roj, a ten se jmenuje Leonidy.. Smile

ale letos je to poprvé, co o tom někdo furt mluví... to bude tím facebookem, a tím, že na něm někdo vytvořil událost... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 15. srpen 2010 23:48
Tak to ani nevím, že to je i na FB... Já si na to vzpomněl začátkem prázdnin, tak mi Handa řekla, že to je zrovna když má narozeniny...
Ale co vím, tak jsem o tom zaslechl něco třeba v televizi ale i jinde každej rok, i když ještě nebyl facebook...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 16. srpen 2010 00:04
myslel jsem takový ty nanynky z facebooku, který si to teď píšou statusu... Wink

u tebe se to dalo čekat, protože jsi ajťák a metalista, a tihle lidi bývají skoro tak chytří... no skoro jako já.... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 16. srpen 2010 19:55
já o tom četl v červnovém FHM Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: út 17. srpen 2010 15:41
Tak včera byla vidět i mléčná dráha, bylo tak čisté nebe a tolik hvězd že jsem si připadal jako ve vesmíru.Byl to krásny pohled Potěšený
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 17. srpen 2010 16:57
Havířov je to město, jak je tam vidět vzduch, že? Tak to se pak nedivím. U nás je vidět mléčná dráha snad vždycky když jdou vidět hvězdy a to nám tu svítí jak hovado zku*venej reflektor od benzínky.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK
Zasláno: út 17. srpen 2010 19:31
Zrovna předevčírem jsem se díval z okna na hvězdy - protože bydlím v docela neosvětlené vsi a protože kdykoli se podívám na noční oblohu, tak uvidím padající hvězdu, nezávisle na tom, jestli zrovna mají nějaký padat, nebo ne - a první jsem uviděl po 100 sekundách od začátku civění, a druhou po dalších 3 minutách; pak mě to přestalo bavit Smile
JOZXYQK!!!

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: út 17. srpen 2010 20:36
jenda^^ napsal:
Havířov je to město, jak je tam vidět vzduch, že? Tak to se pak nedivím. U nás je vidět mléčná dráha snad vždycky když jdou vidět hvězdy a to nám tu svítí jak hovado zku*venej reflektor od benzínky.


V havířově je čistý vzduch a to dost čistý. není tu jediný znečištovatel. Ani ten mital ostravyský nám sem nedosáhne. Ale málo kdy je v noci jasná obloha
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 18. srpen 2010 01:21
poslouchej ty troubo. bydlím patnáct kiláků od havru, tak se tu nesnaž někomu nabulíkovat, že tam máte čistý vzduch Magor Magor Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: st 18. srpen 2010 11:46
V karviné a tešíně už je vzduch špianvý jak prase ale havířov je čisté město Magor Magor Magor Thumb up!
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna