Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hvězdy - Noční obloha

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 21:10
jak tam můžete mí čistý luft, když to na vás věčne fučí od mitalu? Dance Dance Dance Dance Dance Dance
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 22:09
jj, tam je tak čisté životní prostředí že z Havířova chtějí udělat národní park...
.
.
.
.
.
.
.

...protože je to jediné místo na Zemi, kde to vypadá jak na Měsíci... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2010 22:29
tak to bouhežel vypadá i kolem karviné a o severních čechách nemluvě Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 00:29
drutek napsal:
jak tam můžete mí čistý luft, když to na vás věčne fučí od mitalu? Dance Dance Dance Dance Dance Dance


Od mitalu to tu nefičí , mital vidím z okna (bydlím v 11 patře a náš panelák je na nejvyšším místě havířova Razz ) a v dálce vidím mital a ten dým nejde sěrem k nám ale směrem na ty hory nějaké tam v zadu Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 00:58
vždycky, když v těšíně prší, tak to jde z polska nebo od havířova. z těch dvou ještě nikdy nic dobrého přišlo Magor Mr. Green Twisted Evil
takže to jde z mitalu na frýdek Laughing Laughing Laughing a věř tomu, že s i k vám toho dostane více než dost... Dance Dance Dance
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 02:43
Možná se to tu dostane ale pořád je na tom Havířov s ovzduším nejlíp s těch měst tady, to je dokázané Razz Magor
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 18:50
kdybyste na tom byli lépe, tak poznáš i více souhvězdí Twisted Evil Slinták Mr. Green
je pravda, ž e obce na karvinsku jsou zasáhnuté velkým množstvím prachu. to je velký problém. taky je dost velký problém obrovká hustota osídlení a s tím spojený světelný smog, který fakticky znemožňuje něco pořádně vidět. v porovnání s frenštátem, kde jsem měl možnost v noci koukat na nebe, je to bída v celém okrese karviná. Mad Mad Mad
kdysi jsem chodil do astronomického kroužku a je ještě pár pojmů, které mi něco říkají, ale poznám už asi jen šest souhvězdí. Smile Smile Smile
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 23:01
hele, hvězdy vidím na obloze i v Praze, kousek od Malešické spalovny. tak i drutek kolem kurvinej může něco vidět Whistle
NoArtist / NoName

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 01:47
to víš, že něco je vidět, ale problém je v tom, že když není vidět všechno, tak nepoznáš souhvězdí Angel
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 01:51
mě trochu pomáhá Google Sky v mobilu Angel díky němu jsem zjistil, že ta jasná hvězda nahoře je Vega Mr. Green
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna