Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

IE7 - viděli?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 06:48
Jelikož používám IE jen k připojení do banky (Komerčka se zřejmě nepoučí), a ta IE7 zatím nepodporuje, tak jsem ho ani nezkoušel. Až bude plná verze a pokud to bude nezbytné k lepšímu zabezpečení a stabilitě Woken, tak si to nainstaluju. Jinak ho nepotřebuju.
Pánové, tohle téma není o preferencích jednotlivců. Romulus chtěl znát naše zkušenosti s IE7 a ne, jestli je lepší IE, FF, nebo Opera. Od toho jsou tady jiná témata.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 07:45
Bugi napsal:
lepšímu zabezpečení a stabilitě Woken

Řek bych, že tak na půl roku, pak se tam stejně najde spousta bugů... Razz A to, že Windows bez údržby většinou dýl než půl roku nevydrží, IE7 nezmění Wink
Doufám, že až vynde Vista (na kterou se jako Linuxák těším kvůli spoustě chyb Whistle ), půjdou z ní IE smazat Pray
Protože dělám webové stránky, doufám, že IE7 podporují specifikace W3C ASPOŇ jako FF. Jestli ne, tak by tam mohli zařadit zase nějaký trik s podtržítkem něbo tak něco... Pray

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 09:05
2 tpikalek: weby, které jsou teď testované a optimalizované pro IE6, Operu a Firefox, se dobře zobrazují i v IE7. Mám to vyzkoušené na všech webech, co jsme dělali. Například už taky používá nelogický způsob výpočtu výšek a šířek podle standardu W3C. Ten používaný v IE dřív, mi přijde mnohem logičtější, ikdyž je proti standardům. CSS3 už to naštěstí bude řešit a nabídne možnost volby.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 22:34
Tpikalek: Mě vydrží instalace Woken několik let. Pokud se mi teda nesesypou hdd. To je u mě nejčastější příčina reinstalu. Holt kdo umí... Toho půl roku bez bugů jsi trochu přehnal, ne? Věřím, že první chyby se tam najdou do 14 dnů. Ale každopádně by IE7 měl být bezpečnější než IE6 a o to momentálně jde. Pokud je mi známo, tak Vista bude ve spešl verzi pro EU. Nebude obsahovat WMP, IE a možná ještě něco.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 22:37
kdyby neobsahovala verze pro EU chyby...to by bylo dobrý( a amíci ať si užijou chyb jak máku Mr. Green )

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 19. srpen 2006 22:47
2Bugi: No já včera zjistil, že i v FF jde spustit Servis 24 a asi tam půjde i Moje banka, když si nainstaluješ jeden plugin, jestli budeš mít zájem, tak ti časem doedituji i link, budu jej brzy taky instalovat... Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 20. srpen 2006 09:39
jj, přepínání ve firefoxu mezi ie a ff .. taky to mám automaticky u servisu 24 nastavený aby najel jakoby ie.

Jinak k tématu .. IE7 jsem nezkoušel..., už mě prostě nebaví, od té doby, co jsem zkoušel jiné prohlížece, tak jsem na něj zanevřel tak, že mi to zanevření ještě hodně dlohho vydrží Sick

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 20. srpen 2006 17:26
Tak ještě zakončím ten OT: http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/ie-tab/ Anxious Wink

Jinak IE7 jsem neviděl, neslyšel, necítil a neochutnal, ale asi ze zvědavosti zkusím. Kde se dá sehnat? Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: ne 20. srpen 2006 17:32
to jsem hledal.....jdu se koknout na ucet k KB pres FF Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 20. srpen 2006 19:21
No jo, ale to se načte okno IE pod FF, takže tím nic neřešíš. Chtěl bych se do Komerčky dostat přím přes SeaMonkey a to, narozdíl třeba od Servis 24, nejde.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna