Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Instalace Linux na PC s Woknama

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 15. květen 2007 17:33
Dobre nekdy to zkusim, ale ja mam spis za to ze se sekne HDD nebo procesor, proste to uplne prestane reagovat, mys se zasekne a konec

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 15. květen 2007 17:51
borix: hm, já vůbec netušim, co v ubuntu na tohle je.. Ale víc mě spíš trápí, že se mi občas něchtějí otevřít nějaký stránky (třeba minutu to nic nedělá a pak se to najednou načte a přitom jinej web jede bez problémů). Řekl bych, že to bude kvůli DNS, ale netušim, kde se to nastavuje... Ale mam pocit, že by se to mělo nastavovat samo, ne? (na routeru mam DHCP a to snad zařizuje i toho, ne?)

//ještě něco důležitějšího: něco dobrýho na rozbalování raru //lol, winrar, to by mě nenapadlo Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

nigol (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 16. květen 2007 08:20
borix napsal:
O init sa dnes už väčšinou stará udev, nie?


No ja nevim, jak to delaji ted moderni distribuce, ale podle mne init a udev delaji ruzne veci. udev ma na starosti vytvorit /dev zarizeni HW, kdezto init ma na starosti spusteni inicializacnich skriptu napr. podle runlevelu a spusteni getty pro terminaly dle /etc/inittab

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 16. květen 2007 09:06
Tak asi sa o to nestará udev. Zdá sa mi, že veľa distribúcií prešla zmenou v tomto ohľade, ale teraz si spomenúť na názvy.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 23:56
Proč mam takovej pocit, že Windows XP jsou u mě daleko svižnější než to Ubuntu? Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 19. květen 2007 07:21
Dneska jdu konečně zkusit hodit Kubuntu na můj kompík, včera byl u mě tatík se svým novým noutbůčkem (on je jak malý dítě to je úžasný jak o tom dokáže celý hodiny vyprávět a očička mu svítěj) aby se mi pochlubil se svým Kubuntu a hlavně s těma spešl virtuálníma plochama a jak mu shoří okno když ho shodí. Mr. Green Ubuntu mi nějak nefachčilo, ale bylo to myslím ti starým HDD,je nějakej špatnej, zkusím to na ten novej..
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 19. květen 2007 11:42
To jenda: Máš nainštalovaný ovládač grafiky? Alebo to môže byť aj tým, že používaš 3D prostredie. Ono je dosť zásadný rozdiel nový 3D desktop a zastaralý 2D dektop pri XP.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 19. květen 2007 12:45
borix: driver by tam měl bejt, mam ho tam napsanej dokonce v nějakým okně (teď si vůbec nepamatuju, co u něj bylo, přišlo mi to jako nějaká chyba). Ale určitě tam je, protože jinak by mi nejely hry Cedega. Ale zkusim vypnout toho beryla, jestli to pomůže...
Ale myslim to třeba tak, že tam v opeře kliknu na nějakej tab a maličkou chvilku trvá, než se přepne...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 19. květen 2007 12:49
Skús zmeniť skin na opere, mne napr. vo firefoxe pri defaultnom skine trhalo prepínanie tabov ako najaté, teraz pri omnoho krajšom je to celkom v pohode(vzhľadom na môj pc).
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 19. květen 2007 12:59
Nj, fakt že je to bez beryla rychlejší.. Ale zas to neni takový pěkný Very Happy

Jinak ten ovladač je tady a nevim, co si o tom mam myslet... Jesli je v pořádku nebo neni...

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 10 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna