Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Internet v mobilu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 11:12
Orange slovakia , d'oh!
T-Mobile Slovakia Think
O2 Telefonica Slovakia Dance

O2 je novy operator , tak sa snaží Mr. Green
Orane ma najviac ludi , tak to už nezvláda ,
T-Mobile je seriózna firma , ktorá sa tiež snaží o spokojnost zákazníka Wink
Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 11:13
Pomerančem netelefonuju Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 11:38
já myslel přehled operátorů s nějakým ceníkem jeho datového tarifu
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 17:55
Absolutne nesuhlasim s Palučkom, podľa mňa je jednoznačne najlepši Orange, hoci je pravda, že občas ma nizky počet zlych dotovanych telefonov (ale to mi nevadi).
Ked si vezmeme zopar rokov dozadu-Slovenske Telekomunikacie, potom sa premenovali na Slovak Telecom, teraz to ma T-mobile a volaju sa T-Com. Takmer monopolny dodavateľ internetu pre domacnosti, postupne prichadzali firmy ako napr Nextra, UPC predstavilo Chello, ....
Pozri sa na Orange-nikto nechcel od nich net, približne pred rokom a pol spravili Fibernet-najrychlejšie prenosy na svete, pokiaľ neratam CERN. Každy prešiel k nim (my nie, lebo mame trochu zložitejšiu poziciu domu) lebo si stačilo spočitať 1+1. Navyše cena najpomalejšieho fibernetu bola o polovicu nižšia, ako to najrychlejšie, čo mal vtedy T-mobile. Namiesto toho, aby niečo spravili, zaviedli trapnu reklamu, vraj 4G, pričo 4G sa ešte ani v sučasnosti nepouživa Wink
Fakt ma zabilo, ked som pred par mesiacmi videl reklamu "Oci, videl si to ? Ten raketoplan štartoval do zeme" Mr. Green
Po roku dobehli Orange, ponukli tamer rovnako rychly internet, ale ajajaj ta cena ...
Proste T-mobile je strašne trapny operator, akože z tych spotov nemôžem "Xces s nim xcodit ?" Laughing Laughing Laughing
Proste ultra hype cool operator pre mladych a sučasne "najlepšie ponuky pre firmy", kde ukazuju rok a pol staru N95 8GB.
Namiesto toho Orange vie spraviť užasne reklamy, z ktorych nemam dojem, že sa ma snaži ojebať, ale skôr pozitivny pohľad na svet (ok, pokiaľ do toho neratam poslednu so Sajfom).
Aj ked pridem do predajne, v pohode obsluha, chlapi v košeliach s manžetovymi gombikmi, ženy v bluzkach alebo svetroch, namiseto toho ked pridem do T-mobilu mam pocit, že som v emo doupěti (kua, až teraz mi došlo, prečo sa ti tam tak pači Laughing ).

O2 zatia nie je pre mňa uplne seriozny operator, pretože stale ponuka to, čo obaja ponukali pred 4 rokmi, ja viem, ale ten net to všetko kazi.
Ale ani z kyslika nemam pocit v reklame, že ma chce obrať o všetky vajgle Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 20:35
To máš jak u nás
Vodafone:Orange,jen s tím netem ne,ale mají většinu rep. pokrytou EDGE
T-mobile:Emo doupě,škoda mluvit,uplně to samé co u Vás
Eurotel(o2):Odr*ávači Wink Lozí lidem do baráku,otravují je kdekoliv.třeba na městě,ale to dělá i T-mobile.Mojí babičce volali z O2,že jí vyprší smlouva,že musí podepsat novou smlouvu s dražším tarifem,podruhé jsem vzal telefon a poslal jsem je dopryč.
Obrázek

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 21:19
SOuhlasím s Thompsnem, to edge je úplně skoro všude, Když nemám signál a najednou chytnu, tak hned mam EDGE...Jinak Vodafone má net 1kB za 0.06 Kč , O2 za 0.24kč Mr. Green a T-mobile za 0.06kč - opičili se po Vodafonu, protože vím že dřív byl rozhodně dražší...
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 21:27
Njn, niekto ma všade EDGE, niekto 3G a HSDPA Whistle Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 21:29
my máme všude CDMA... Razz
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 28. březen 2009 23:19
Ginzo , ale to nieje mobilný internet , ten tvoj fiber Mr. Green , a ja mam pezinsky internet Mr. Green 600SK mesacne a 30MB opticka linka na net Mr. Green Mr. Green

cital som ze O2 Telefonica uviedla pre vsetkych zakaznikov internet za 6€ mesacne , neobmedzený datovo ci uz tu simku pouzivas v mobile spolu s ostatnymy vecami alebo ju mas v modeme v PC si v NTB karte , je sice pomalsi a len v sietach O2 (tj neplati ak nema niekede pokrytie a nahradzuje ho vnutrostatny roaming T-Mobilu )
ale inac nic take tu nieje , vsetko je obmedzene na niekolko Gb mesacne , ak ide o bezdratofku Mr. Green
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 29. březen 2009 14:20
No dobre ked mobilny internet-u T-mobile akože par mesiacov zadarmo, ale potom platiť ako ***** d'oh!
Ma snad iny operator ako Orange datovy PAUŠAL ? Think
T-mobile ma trapny web´n´walk, kde ponuka maximalne 20 MB za 7,86.
V Orangei za 5,09 maš 10+20 MB (10 pre web+20 pre multimedia).
Takže neviem, ktory operator je trapny Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna