Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Internet v mobilu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7108
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 20. březen 2012 00:44
No, já jsem většinu času připojený přes domácí wifi a na cestách používám mobil jen k chytání satelitů, hledání spojení, čtení a posílání emailů, chatování a čtení článků přes Operu Mini; žádné video, žádné přílohy, žádné aktualizace z Marketu (pokud možno) a stejně těch 150 MB nestačilo. Tak jsem si vydržkoval malou retenci Mr. Green .
Teď mám 300 MB za o 10 kaček nižší cenu Mr. Green Whistle
  Snad to bude aspoň na ty maily stačit Mr. Green
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 28. květen 2013 18:58
Hele, O2 má při vyčerpání FUPu rychlost 200 kbps, ale jen pro HTTP, ostatní jsou nějakou šnečí rychlostí nebo úplně zablokovaný.
Teď dotaz: zkoušel už někdo, jestli se tohle dá obejít tím, že si vytvořím VPN na portu 80 (kde normálně běží HTTP) a budu všechno tunelovat přes ni? Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 28. květen 2013 22:02
Aby se ti tam aplikace nepobily mezi sebou Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7108
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 21:18
Už mě těch pouhých 150 MB v mobilu štve. Vždycky to dojde v půlce měsíce a pak jedu na rychlosti GPRS. Aspoň mohu vypnout 3G a ušetřit trochu baterie. Čekal bych ale lepší tarify, než za doby, kdy byl největší výdobytek EDGE...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:03
Narazil jsem na zajímavýho "asi virtuála" - MoraviaTel. 1GB dat na datové SIM mají za 107,- Kč. Čekám v tom nějaký zádrhel...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7108
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:06
Hm, docela zajímavý, nemyz druhou Sim T - Mobile pro posílání mms, tak bych do toho šel. V záložkách mám ještě něco zajímavějšího, z počítače to jsem postnu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 1. listopad 2013 13:10
Tohle je ta výhodnější nabídka. 100 GB za 349 Kč.
http://m.cnews.cz/clanky/4u-mobile-levnejsi-tarify-nenajdete-ta-data
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 10. červen 2015 14:45
Co říkáte na sviňárnu od naší velký trojky, že po vyčerpání FUP Vás buď úplně odpojí nebo automaticky Vám dokoupí další datovej balíček?
Přijde mi, že jen zkouší, co český národ koblihářů vydrží a co si necháme líbit.. Máme tu absolutně nejhorší pokrytí vysokorychlostním internetem, mizerní FUP a teď ještě tohle..

Nehledě, že dneska už opravdu není FUP ochrana proti notorickým stahovačům, a oni se ani nestydí už to propagovat jako počet dat, kolik máte na měsíc..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 10. červen 2015 14:51
Já mám za poslední půl rok takový ten internetový tarif "připoj se když potřebuješ a zaplatíš 1 Kč / MB"... No a nevyužil jsem to ještě ani jednou Mr. Green
V sobotu jsem poprvé chtěl, ale zjistil jsem, že v krušnohorských lesích není žádný signál Very Happy Ale cenově lepší než v tom lese vedle, kde mi to psalo Vodafone.de Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 10. červen 2015 14:57
Tak to já se přiznám, že bych už dneska bez internetu v mobilu nemohl žít, ale platím za 1,5GB dat 120 korun v tarifu..
Líbí se mi možnost hlavně si psát v podstatě zadarmo, nebo poslat někomu nějakou fotku, zjistit info o čemkoliv hned kdekoliv..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 12 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna