Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

IrDA to COM + Girder

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK

IrDA to COM + Girder

Zasláno: út 13. prosinec 2005 18:40
Kto z vas si uz spravil IrDA do COMu a pouziva to pre Girder?Ja by som to dnes mal ale chlapik v meste nemal IrDA modul takze az vo stvrtok.Zatial ma to vyslo cca na 50SK a snimac ma vyjde na 70SK.Kto o tom chce nieco vediet napiste.Kto pouziva opiste Wink
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK

Re: IrDA to COM + Girder

Zasláno: út 13. prosinec 2005 18:44
Dieg0 napsal:
Kto z vas si uz spravil IrDA do COMu a pouziva to pre Girder?Ja by som to dnes mal ale chlapik v meste nemal IrDA modul takze az vo stvrtok.Zatial ma to vyslo cca na 50SK a snimac ma vyjde na 70SK.Kto o tom chce nieco vediet napiste.Kto pouziva opiste ;)
ja mam doma nekolik kusu, znam to perfektne celou konstrukci, kdbys neco potreboval...
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. prosinec 2005 18:45
Na 500MHz procíku jsem to měl, ale od tý doby, co mam 2600+ (2GHz), tak mi to nefunguje. Pokaždý to veme nějakej jinej kód... A ani u "kámoše" to na PC s procesorem okolo 2GHz nejelo Confused
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 13. prosinec 2005 18:46
jenda.69 napsal:
Na 500MHz procíku jsem to měl, ale od tý doby, co mam 2600+ (2GHz), tak mi to nefunguje. Pokaždý to veme nějakej jinej kód... A ani u "kámoše" to na PC s procesorem okolo 2GHz nejelo :?
ja mam 2ghz a se zapojenim co je bezne na netu mi to taky nejde. mam jine schema, muzu poskytnout
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 13. prosinec 2005 18:58
Tohle sem nikdy dost nechápal.. Mr. Green jak se to u toho potom udělá s drivery?? Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. prosinec 2005 19:00
Nijak. Je to připojený na COM a Girder z toho ty signály tak nějak rozezná... No prostě žádný drivery, ale Girder Mr. Green

manas: Tak udělej článek, je jich tu nedostatek Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2005 14:39
Bratranec to ma podla bezneho zapojenia a fici mu to na 3000+ (1800) a aj ked ho vytaktoval na 4000 tak mu isiel perfektne.

Mimochodom ohladom Darth PZ : Zapojenie je urobene uplne jednoducho a cela inteligencia ovladania sa prenasa na program.Program podporuje pluginy kde si stiahnes plugin pre IrDA a potom uz len das naucit signal stlacis na dialkovom tlacidlo a ono ti to ukaze kod.Ty ho priradis k urcitej udalosti (programu atd...) a po znovu stlaceni to mozes ovladat Wink.Enjoy ! Wink
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 14. prosinec 2005 17:59
s tim clankem to neni spatnej napad :) asi se na to vrhnu, aspon si trosku prihreju polivcicku :)
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 15. prosinec 2005 21:22
No konecne som to dorobil.Dnes osm dostal snimac a hned som sa do toho pustil.S girderom 3.0 mi to najprv slapalo krasne ale potom mi pri tom istom tlacitku stale hadzalo iny kod.Teraz som upgrade na 3.2 a vsetko fici krasne Smile.Sa s tym bavim ako male dieta s cumlikom Smile)
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Karel (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 22. prosinec 2005 23:01
Dieg0 napsal:
No konecne som to dorobil.Dnes osm dostal snimac a hned som sa do toho pustil.S girderom 3.0 mi to najprv slapalo krasne ale potom mi pri tom istom tlacitku stale hadzalo iny kod.Teraz som upgrade na 3.2 a vsetko fici krasne Smile.Sa s tym bavim ako male dieta s cumlikom Smile)


A nemas nahodou zkusenost, jestli i IRDA na USB komunikuje s Girderem? Nebo jaky IRDA na seriak jsi koupil?
Diky

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna