Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

J. Kulhánek

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2013 14:30
Vyhlídku na věčnost jsem kupoval Mixalovi a moc se mu líbila Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2013 16:41
Fakt? Já jsem koukal na Warforum, že si kousek přečtu, o co jde, a místo odkazů tam byla diskuse o tom, jak je Vyhlídka na věčnost oproti ostatním dílům špatná knížka. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 22. listopad 2013 18:01
Asi jo, já to nečetl Mr. Green dostal to jako dárek, takže nemoh remcat Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2016 01:19
A hele, koukam ze me tady ta ovce pomlouvala Mr. Green joo kulhanek je super.. Vetsinou pise o upirech nebo podobne.. jen se blbe shani/shanela jeho dilka ve fyzicke forme.. takze mam doma nocni klub 1+2, vyhlidku na vecnost (je to skutecne trochu slabsi, castene to navazuje na Nocni klub.. ale trosku jinak). No a pak mam Cesty krve 1+2 a Vladce strachu.. stare mrnave knizky v nic moc stavu, jeden ks za 6000,- Mr. Green takze mam v knihovnicce tri maly knizky za 18 litru, nechapu co jsem pred lety vymejslel za hovadiny (teda chapu, namluvil jsem si ze to bude investice.. ale od te doby jsem takhle drahe ty knihy nevidel Mr. Green)

Je to takove gore, ale zabavne a ctive Mr. Green Takze i tomu tatovi bych to klidne koupil, na dalsi vanoce Mr. Green

Mam to vsechno i v ebooku, stejne jako Cestu krve 3, kterou psal Jaff (myslim ze se jmenuje Moudry, nevim jak krestnim). to je proto, ze kulhanek kdysi rekl ze tyhle jeho knihy jsou sracka, a odmitl to dopsat Mr. Green (a proto jsou taky tak drahy, protoze je asi nikdy nevytisknou znova)
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna