Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Já, Makavelina

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 38, 39, 40  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Kdybyste našli na chodníku plnou peněženku úplně cizího člověka, co uděláte?

Hlasování není časově omezeno.
Nedotčenou jí odevzám na policii:
12% 12% [ 5 ]
» Vyberu prachy a zbytek odevzdám na policii:
24% 24% [ 10 ]
Vyberu prachy a zbytek zahodím:
56% 56% [ 23 ]
Vyberu doklady a prachy zahodím:
7% 7% [ 3 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 11:38
To je nám líto Crying or Very sad

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 22:52
Tohle je super ségra, fakt že jo... Smile Mně dneska moc potěšila veselým povídáním.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 4. listopad 2008 17:15
Mr. Green když já se nemohu vydržet jen tak koukat když se můj bráška trápí Mr. Green
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:04
Nebudu teda zasírat třicet topiců svejma problémama s HTCčkem, tak to radši napíšu sem Mr. Green
ZÍTRA JDU PRO ZCELA NOVÝ KUS!!! Určitě ho ale vyzkouším hned na místě, aby se náhodou situace neopakovala. Prodejce pan Šimek má velmi solidní jednání a zařídit aby mi ho rovnou vyměnili, zítra po obědě bude Mr. Green Již jsem z této prodejničky měla M55tku a CX75tku, vždy jsem byla spokojena. Teď ještě vybírám to pouzdříčko.

Dnes zas v práci do 18:00, mám něco z kolenem od včerejška, hrozně mě bolí když se ohnu nebo kleknu nebo když jdu dolů po schodech, zvláštní je, že když jdu nahoru po schodech, nebo když nohu ohnu ve vzduchu tak to nebolí. Stáhla jsem si to bandáží a teď doma namazala Fastum gelem, abych mohla trénovat zvedačky a vrátit se tak do mládí. Snad to brzo přejde, nechci trávit vánoce s ortézou Crying or Very sad

K vánocům už mi chybí jediný dárek, a to dárek pro tatínka, nemohu totiž opravdu najít nic, co by pro něho bylo dosti dobré (né že by byl náročnej a chtěl něco speciálního, ale voda po holení nebo kravata není to pravé pro mojeho milovaného tatínka.)

Protože jsem pořád v robotě do večera a i o víkendu, tak tento rok nebudu dělat cukroví, protože fakt nemám kdy Sad Asi si na příští rok objednám krabici u babičky a krabici u Macešky a budu mít vystaráno)

Máme nové krbovky a krásně hřejou, můj muž se teď stal vrchním žhářem a pálí co se dá Mr. Green kartony, papíry, už ale máme i dřevo Mr. Green

Aby toho vůbec nebylo málo tak mám tu novou myš a nový zdroj a vše mám již pěkně přendané do nové káse, je velká, krásná, tichá a hezky chladí.

Viděla jsem film Wanted kterej se mi moc líbil, a viděla jsem asi půlku Mumie 3, pěkná nuda a vůbec nevím proč to natočili, mumii 1 jsem měla moc moc ráda, dvojku jsem ještě překousla, ale tou trojkou to totál zazdili. Rádoby vtipné, ale vůbec ne doopravdy vtipné.

Strašně se těším na Vánoční dovolenou (16 dní v kuse doma, jaj!!!!) konečně se pořádne vyspím, odpočinu si, uklidím si, budu si hovět, koukat na pohádky a muchlovat se s manželem Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:07
Makavelina napsal:
kartony, papíry, plasty, už ale máme i dřevo Mr. Green


toto ti tam chybí Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:20
hehe ať tam nehází fakt šecko.. Smile já jsem do těch krbovek co mám v pokoji cpal od plastu přes papír až po nevím co všecko a teď mě to zaneslo komín a už to není jak bývalo.. Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:23
Mr. Green plasty né ty hovado Mr. Green
Měli jsme doma hafo kartonů ještě ze stěhování, tak jsme to použili na podpal Mr. Green Špalek se sekerkou máme na balkoně Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:23
Mám nápad pro dárek pro Tvýho tátu. Ať mi dá tu licensi na Smart Security. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:25
špalek se sekerou na balkóně ? to musí vypadat Very Happy já když sekám třísky tak mi to lítá všude, ale to jsem na zemi.. Very Happy když si předtsavim že by mi půlka odlétla někam dolů tak nevím Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:40
A tak náš balkón má asi 3,5metru na 3,5 metru, takže tam je místa dost a manžel seká dobře Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 25 z 40




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna